reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Powiedzcie dziewczyny czy Wy jak miałyście badania prenatalne to musialyscie mieć pełny pęcherz? Bo tu z Joschka i Olkiem jak byłam w ciąży to na tym pierwszym usg tak trzeba było a teraz olek mi list wywalił do kosza z „instrukcja” a nie za bardzo chce mi się tam dzwonić ...

Mi przed usg kazali isc do ubikacji. Wiec raczej ma byc pusty
 
Często tak jest, nikt raczej nie bierze za pewnik płci z 12 tygodnia. Chociaż moim znajomym się sprawdziło, siostrze również dwa razy. Ale szanse pół na pół. Lekarz pokazywał nam dosyć długo wyrostek płciowy i tłumaczył jaki byłby na chłopca, a jaki na dziewczynkę. Sam zadał pytanie czy chcemy poznać płeć, my nie pytaliśmy.

Na polowkowych chyba dopiero jest jakas pewnosc
 
Ja jak bylam na NFZ w tamtej ciąży to kazal mi przyjsc z pelnym pecherzem. Obsuwy było z 1.5h i w końcu wparowalam, ze albo teraz ja wchodze na usg, albo ja sie posikam :D a prywatnie lekarz mowil, ze to nie ma zadnego znaczenia. Moze to zalezy od sprzetu
 
reklama
Ja miałam cześć przez brzuch a cześć dopochwowo bo dzidzia się tak ułożyła że przez brzuch dr nie mogła wszystkiego zbadać.
 
Do góry