reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Zmieniając temat, idziecie szaleć teraz w weekend zniżek? :) Kilka sklepów z rzeczami dla maluchów bierze udział w akcji. ;) Ja może się rozejrzę za kurtką.
My jutro powiemy teściom o ciąży, za tydzień w środę idziemy na USG prenatalne i chyba namówię męża na zakup mieszkania (o czym rozmawiamy od dawna, ale zawsze było jeszcze coś do zrobienia wcześniej), więc może uda się je pojechać obejrzeć (chociaż oglądać je można w chorych godzinach 9-15.30, a obydwoje wtedy pracujemy). Termin oddania jest na styczeń 2019, więc akurat moglibyśmy się z młodym czy młodą wprowadzić tam miesiąc/dwa po porodzie. :)
A wiesz moze w których sklepach sa promocje? Trzeba miec jakas gazete z kuponami?
 
reklama
Ja dzisiaj kupilam uniwersalne, choc bardziej chlopiece rzeczy z CA. W razie czegi będą dla szwagierki, która tez jest w ciąży i zna płeć.

@delicious - jakieś pieniądze, to raczej okreslenie o marnych pieniadzach. Dobra, niewazne. Pies to drapał.
 
Oj, dziewczyny, w ogóle nie kumam tych kłótni. Przeczytałam z dwa razy co napisała Magdalena i nic złego nie widzę.

Co do płci. Mojej Szwagierce powiedzieli na genetycznych, że dziewczynka. Właśnie wróciła z połówkowych i jest chłopak ;)
 
Lista sklepów jest tutaj: Link do: Weekend Zniżek z magazynami Twój Styl i Show - Stylowe Zakupy w całej Polsce 28-30 września 2018
Jest 5-10-15 i Smyk i mają 25% i 20% rabatu. Nie wiem jak stacjonarnie, czy trzeba mieć te kody zniżkowe w formie papierowej z gazety, ale w sklepach online wystarczy kod, który jest podany na tej stronie przy każdym sklepie.
Dziekuje [emoji7] [emoji7] musze corce dokupic sporo ciuchow na jesien, bo wyrosla. Wiec na pewno skorzystam
 
Oj, dziewczyny, w ogóle nie kumam tych kłótni. Przeczytałam z dwa razy co napisała Magdalena i nic złego nie widzę.

Co do płci. Mojej Szwagierce powiedzieli na genetycznych, że dziewczynka. Właśnie wróciła z połówkowych i jest chłopak ;)

Dlatego jeszcze sie do corki nie przywiązuje, bo jeszcze sie moze 3 razy zmienic :D
 
reklama
Do góry