reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Witam się w piątkowy wieczór:) nie macie pojęcia jak sie cieszę ze juz koniec tygodnia, wkoncu trzeba odpocząć, teraz tylko kolacja, kąpiel i do lozeczka:D z jednej strony chciałabym żeby każdy weekend trwał wiecznie ale tym razem czekam z niecierpliwością na poniedziałkowe południe:)
 
Ja byłam w środę na prenatalnych to gościu sprawdził tylko długość maluszka.. całe szczęście jak będę miała kolejna wizytę to już go nie będzie bo wraca moja ginekolog z chorobowego ufff, gościu w ogóle chyba nie ogarnia co się dzieje podczas usg, nic nie mówi, nic nie pokazuje, sami musieliśmy się domyśleć

To chyba nie były prenatalne (przynajmniej w tym znaczeniu o którym dziewczyny tu piszą) ;) to badanie, tzw. usg genetyczne, wykonują tylko lekarze z certyfikatem.
 
Ja mam dzisiaj jakiś ciężki dzień, głowa mnie boli odkąd się obudziłam, w środku dnia miałam spotkanie, które się niestety przedłużyło wiec już nie wytrzymałam i wzięłam paracetamol :/ w dodatku wróciłam o 17ej do domu i dopiero coś zjadłam od śniadania...masakra.
 
Mam jeszcze pytanie o basen-nie pytałam mojej lekarki, a chciałabym pójść w niedziele, bo mi kręgosłup zaczyna dokuczać (może od tego ten ból głowy). Myślicie ze mogę? To już prawie 11tc, nic mi nie jest, żadnych plamien, krwiaków, ani innych nieprawidłowości. Jedynie się boje jakaś infekcje złapać, ale to podobno bardzo czysty basen.
 
Mam jeszcze pytanie o basen-nie pytałam mojej lekarki, a chciałabym pójść w niedziele, bo mi kręgosłup zaczyna dokuczać (może od tego ten ból głowy). Myślicie ze mogę? To już prawie 11tc, nic mi nie jest, żadnych plamien, krwiaków, ani innych nieprawidłowości. Jedynie się boje jakaś infekcje złapać, ale to podobno bardzo czysty basen.
Można. Odpada jakussi i baseny z gorącą wodą. Ale zwykły basen nie jest przeciwskazaniem. Niektórzy polecają założyć tampon na basen by ograniczyć możliwość dostania się bakterii. Albo tuż po uczyć profilaktycznie jakaś globulke ż kwasem mlekowym.
 
Mam jeszcze pytanie o basen-nie pytałam mojej lekarki, a chciałabym pójść w niedziele, bo mi kręgosłup zaczyna dokuczać (może od tego ten ból głowy). Myślicie ze mogę? To już prawie 11tc, nic mi nie jest, żadnych plamien, krwiaków, ani innych nieprawidłowości. Jedynie się boje jakaś infekcje złapać, ale to podobno bardzo czysty basen.
Ja chodzilam cale lato czyli do 9 tygodnia i było wszystko ok, rzadnych infekcji ani nic podobnego. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale odkąd zmienili u nas czyszczenie i filtrację w basenach z chloru na sól to nie miałam ani pieczenia zwykłego a wcześniej bez infekcji sie nie obywało ale może to mój urok taki.
 
Mam jeszcze pytanie o basen-nie pytałam mojej lekarki, a chciałabym pójść w niedziele, bo mi kręgosłup zaczyna dokuczać (może od tego ten ból głowy). Myślicie ze mogę? To już prawie 11tc, nic mi nie jest, żadnych plamien, krwiaków, ani innych nieprawidłowości. Jedynie się boje jakaś infekcje złapać, ale to podobno bardzo czysty basen.
Tak jak @Heda napisała. Ja się pytałam lekarki , bo też mi kręgosłup zaczyna dokuczac, nie ma przeciwwskazań, w razie w jakby coś z intencjami to zakładać tampon
 
reklama
Do góry