reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja bym nie brała leków w ciąży na zwykły ból głowy. Jakbym miała gorączkę to wtedy tak. Mnie często boli głowa, ale czasami od pogody, czasami z głodu lub właśnie jak długo nie piłam. Zaczęłabym od szklanki wody tak jak któraś napisała, ewentualnie kawa itd.


Dobrze, u mnie jest lepiej już od 8 tygodnia. Nie zawsze jest idealnie, ale bez prówniania. A tobie już przeszły mdłości i wymioty?
Niestety to nie jest zwykły ból głowy. Z takim dałabym sobie radę. Przed ciąża miałam problem z migrenami i widzę że dziś problem powrócił [emoji853]

@Biegi93 ja czasami czuje takie klócie na jajnikach ale nic się nie dzieje. Moja gin mówi, że to może być od stresu.
 
Dziewczyny a macie jakieś dolegliwości brzuchowe ? W sensie jakieś kłucia, ciągniecie chwilowe bóle itp itd ? Czy kompletnie nic? Jeśli tak to czy one są codziennie czy pojawiają się raz na jakiś czas ? Ja mam właśnie tak ze cała sobotę np czułam kłucia i ciągniecie a np wczoraj i dzisiaj kompletnie nic, jakbym w ciazy nie była

@porcelana Sciskam :( Na pewno będziesz jeszcze cieszyła się swoim maluszkiem

Ja dziś wyjątkowo czułam ból brzucha w dole oraz plecy.Trochę się przestraszyłam,ale chwilę posiedziałam i przeszło.Macica się rozciąga,bo maluszek rośnie.Jeśli dobrze pamiętam,to w poprzedniej ciąży było tak samo.
 
Niestety nie da rady bym poszła do domu... muszę poczekać ż badaniem aż znajdę kogoś kto mi posiedzi z dziećmi. Jak się uda to może mama przyjedzie za tydzień albo małż wcześniej wolne weźmie... Zobaczymy. Na razie cukry mam w normie więc nie śpieszę się.
A to na spokojnie [emoji4] jak cukry masz w normie to mozesz poczekać
 
Dziewczynki trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja się czuję całkiem nieźle,ale.bez rewelacji.Jeszcze ta pogoda[emoji52].
Czy któraś z Was ma segregator ciążowy lub zamierza zamówić?
Ja mam ten od mamaginekolog. Póki co dużo z niego nie korzystałam bo doszedł kilka dni temu ale powoli kompletuje do środka wszystko [emoji4]
 
Ale jaja... wstałam rano, mąż zrobił mi śniadanko do łóżka posiedzialam chwilę na telefonie, on poszedł na siłkę, a ja znów zasnąłem... ! Jestem nieprzytomna, muszę zacząć się szykować bo na prenatalne jedziemy 100km a ja jestem jak trup... :szok:
 
reklama
Do góry