reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Jeśli chodzi o segregator to zrobiłam go sobie sama. Zakładki musiałam dopasować do swoich potrzeb bo mam już spora ilość papierów, wyników, badań itp... trochę pracy i wyszło ładnie ;) i oszczedzilam kupę kasy które wydam na leki :D
 
Napiszcie więcej o nim :-) :) zastanawiałam się potem stwierdziłam że chyba mi nie potrzeba ale może mnie przekonancie ;)
Wejdź sobie na stronę mamyginekolog i obejrz sobie co jest środku,jak wygląda,jakie są zakładki itd.Podoba mi się,że wszystko jest posegregowane,opisane o badaniach prenatalnych I,II i III trymestru itd.Przynajmniej wszystko będzie w jednym miejscu.
 
U mnie pierwsza :) ogólnie jest wszystko Ok. Nie miewam bóli. To raczej są jakieś takie delikatne pobolewanie sporadyczne. Właśnie jakieś ciągnięcia albo ukłucia ewentualnie skurcze ale bardziej jelitowe bo na wysokości bioder. Nie wiem generalnie jak wyglądają skurcze macicy ale podejrzewam ze są zlokalizowane na środku w dole brzucha a takich nie miałam ani razu :)
Ja mam takie jak na okres ale lekkie. Ale np kilka dni już spokój od nich. Za to pojawiają się takie kłucia skurcze w dole brzucha trwające 2s ale dają w kosc
 
Ja w poprzedniej ciąży dostałam u lekarza taka plastikową teczuszke ale pod koniec ciazy już się rozwalała. Teraz kupię ten segregator za 49 zł bo torby i magnesow nie potrzebuje a przypinke już mam bo kupowałam kiedys książkę [emoji4] tylko czekam na kartę ciąży i wypłatę [emoji1]
 
Jeśli chodzi o segregator to zrobiłam go sobie sama. Zakładki musiałam dopasować do swoich potrzeb bo mam już spora ilość papierów, wyników, badań itp... trochę pracy i wyszło ładnie ;) i oszczedzilam kupę kasy które wydam na leki :D
Super pomysł... 100 punktów za kreatywność [emoji1]
 
reklama
Do góry