reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Jak sobie radzisz z tym refluksem ?
Powiem Ci szczerze, że rok temu było wręcz tragicznie..... bole żołądka, jelit były nie do wytrzymania... w I miałam gastroskopię, pobrali wycinki i okazało się właśnie, że nie dość że mam refluks to jeszcze wykryli u mnie helikobakterię.... Dostałam tabletki na żołądek , po których dolegliwości po ok tygodniu zaczęły ustępować. W III przeszłam bardzo wstrząsową terapię antybiotykową żeby pozbyć się bakterii.... M-c temu robiłam badania i udało się.
A co do refluksu .... ma go również mój mąż i córcia... Niestety jedyną metodą leczenia są tabletki osłonowe.... staram się też uważać na to co jemy.
Zauważyłam, że objawy zawsze nasilają się na wiosnę i jesień....czyli tak samo jak wrzody.....
Można sobie pomóc w ciąży pijąc siemię lniane ....ale ja tego nie przełknę ....
 
Powiem Ci szczerze, że rok temu było wręcz tragicznie..... bole żołądka, jelit były nie do wytrzymania... w I miałam gastroskopię, pobrali wycinki i okazało się właśnie, że nie dość że mam refluks to jeszcze wykryli u mnie helikobakterię.... Dostałam tabletki na żołądek , po których dolegliwości po ok tygodniu zaczęły ustępować. W III przeszłam bardzo wstrząsową terapię antybiotykową żeby pozbyć się bakterii.... M-c temu robiłam badania i udało się.
A co do refluksu .... ma go również mój mąż i córcia... Niestety jedyną metodą leczenia są tabletki osłonowe.... staram się też uważać na to co jemy.
Zauważyłam, że objawy zawsze nasilają się na wiosnę i jesień....czyli tak samo jak wrzody.....
Można sobie pomóc w ciąży pijąc siemię lniane ....ale ja tego nie przełknę ....

Pije siemie juz misiac, baaadzo pomaga. Mnie od tych rewolucji pokarmowych boli brzuch co teraz wiadome jak przezywam. Teraz czuje pare dni ulge. Biore jeszcze probiotyki
 
A ten wynik po 2h nie powinien być niższy?
Trochę się zestresowalam bo mam jeszcze za wysokie TSH :(
Teoretycznie powinno być do 140 ale mysle że nie będą o te kilka jednostek robić problemu szczególnie że po godzinie masz wynik prawidłowy. Pytanie główne jakie normy ma laboratorium.
 
reklama
Do góry