reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny a macie jakieś dolegliwości brzuchowe ? W sensie jakieś kłucia, ciągniecie chwilowe bóle itp itd ? Czy kompletnie nic? Jeśli tak to czy one są codziennie czy pojawiają się raz na jakiś czas ? Ja mam właśnie tak ze cała sobotę np czułam kłucia i ciągniecie a np wczoraj i dzisiaj kompletnie nic, jakbym w ciazy nie była

@porcelana Sciskam :( Na pewno będziesz jeszcze cieszyła się swoim maluszkiem
Mnie brzuch pobolewa często. Co parę dni i trzyma tak ze 2-3 dni. I to w różnych miejscach brzucha chociaż najczęściej po bokach jak na okres. Niby ginek mówi że tak będzie. W pierwszej ciąży też mnie tak bolało. Byłam wczoraj na wizycie, zbadał mnie ginekologicznie i jest ok.
 
reklama
Mnie czasem brzuch pobolewa i ciągnie np w niedzielę A dzisiaj nic.

Jeśli chodzi o ból głowy, czasem się nie da bez tabletki. Ja w ciąży mam tendencje do bólu od zatok , ale jak mnie weźmie to nawet kilka dni trzyma i przejść nie może. Ostatnio z łóżka wstać nie mogłam tak mnie bolała głowa.
Też mam bóle od zatok. Wczoraj np cały dzień mnie głowa bolała a wieczorem to już było ciężko ale bez tabletki się obyło.
 
Sprawdzałam normy i teraz wynik po dwóch godzinach ma być do 153 [emoji4] wiec wszystko jest w porządku [emoji6]
Właśnie wszystko zależy od labo... W niektórych podaję że oba wyniki.ponozej 140 w innych ten drugi.moze być nawet do.180.
Tak czy siak jak dla mnie też ok. Ale o.wszystkim zdecyduje lekarz
 
Teoretycznie powinno być do 140 ale mysle że nie będą o te kilka jednostek robić problemu szczególnie że po godzinie masz wynik prawidłowy. Pytanie główne jakie normy ma laboratorium.
Oj ja miałam właśnie tak niewielkie przekroczenie dokładnie 183 po godzinie gdzie norma jest do 180 w poprzedniej ciąży i niestety ale dieta była włączona. Każde nawet najmniejsze odchylenie to już cukrzyca i trzeba ja regulować dieta.

Zwłaszcza że im ciąża starsza tym te cukry są coraz gorsze więc trzeba się pilnować.
 
Właśnie wszystko zależy od labo... W niektórych podaję że oba wyniki.ponozej 140 w innych ten drugi.moze być nawet do.180.
Tak czy siak jak dla mnie też ok. Ale o.wszystkim zdecyduje lekarz
To prawda dużo zależy od kraju i od labo. Niedawno Natuska chyba pisała że właśnie u nich ogtt to tylko dwa wklucia ale obie normy są do 140. W moim labo normy to tak jak już pisałam wyżej.
 
Dziewczynki trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja się czuję całkiem nieźle,ale.bez rewelacji.Jeszcze ta pogoda[emoji52].
Czy któraś z Was ma segregator ciążowy lub zamierza zamówić?
 
reklama
Heda a jak Twoje badanie ? Pytałaś w labo?
Niestety nie da rady bym poszła do domu... muszę poczekać ż badaniem aż znajdę kogoś kto mi posiedzi z dziećmi. Jak się uda to może mama przyjedzie za tydzień albo małż wcześniej wolne weźmie... Zobaczymy. Na razie cukry mam w normie więc nie śpieszę się.
 
Do góry