reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Oj... u nas od wczoraj są poważne ostrzeżenia przed potężnym orkanem, ktory ma przejść nad południową Norwegią.... Od kilku dni cały czas pada,wieje.... a dziś po prostu koniec świata! Wiatr przekraczał chwilami 20m/s. Wczoraj wychowawca z klasy córki odwołał zaplanowana na dzisiaj w szkole wycieczkę rowerową.... a około 21 dyrektor do każdego rodzica wysłał SMS z informacją o zagrożeniu - zapewnił, że wszytkie dzieci będą pod baczną opieką nauczycieli i nikt nie będzie dzisiaj wychodzić poza budynki szkolne na dwór.... świetlica szkolna , która normalnie jest otwarta chyba do 16:30 (albo 17) została dzisiaj zamknięta o 14 - tak jak dzieci skończyły lekcje. Nauczyciele jako ostatni opuścili szkołę i dyrektor napisał raport do rodziców z dzisiejszego dnia włącznie z podziękowaniami dla wszystkich rodziców za wyrozumiałość i za to, że zdecydowana większość odebrała dzisiaj dzieci osobiście.....
Mój mąż pracuje w firmie, która naprawia szkody dla ubezpieczalni....Od 2 tygodni mają zdjęte limity nadgodzin.... Były u nas powodzenie i trwa usuwanie strat u osób prywatnych..... Cały weekend są w stanie najwyższej gotowości ....
Pogoda nas tu nie rozpieszcza.... a noc dopiero nadchodzi....
jejku, to uważajcie tam na siebie teraz! ❤️

Ja kiedyś mogłam jak Twój mąż leżeć godzinami bez ruchu na słońcu i trzaskać się na heban. A teraz??? Masakra... Czekałam na to ochłodzenie całe wakacje [emoji23] Taka wczesna jesień i wiosna to moje ulubione pory roku.

to możemy sobie podać rękę hehe :D
ja lubie właśnie jesień - nie musi być ciepła, byle nie padalo codziennie, no i wiosnę, ja jestem z 21 marca na pierwszy dzień wiosny się urodziłam, i uważam że właśnie wiosna jest super porą roku do rodzenia :) choć u nas ostatnio może zdarzyć się śnieg na Wielkanoc prędzej niż na Boże Narodzenie hihi :D ale jeśli jest fajna ciepła wiosna, nie ma upałów nie trzeba się męczyć z wielkim brzuchem na koniec, na pierwsze spacery też całkiem fajnie :)
więc wszystkie jesteśmy szczęściarami hehe :):)
 
reklama
Dziewczyny, jak u Was pogoda? U mnie pod Poznaniem pada i wieje strasznie... Wyłączyli prąd a jestem sama w domu i leżę w łóżku pod kołdrą, bo coś mnie głowa pobolewa od popołudnia. A najgorsze jest to, że mam tylko 10% baterii w telefonie [emoji24]
U nas w łódzkim dzisiaj było 25 stopni w cieniu. Teraz wieje i chyba przywieje zimno i deszcz. Ja też nie cierpię upałów. Nienawidzę się opalać! Uwielbiam jesień i zimę. Tylko żeby jeszcze były bez tygodniowego deszczu albo pluchy to idealnie. Wolę się ubrać na cebulkę bo przy 30 stopniach w cieniu bardziej niż do majtek się nie rozbiore a ulgi nie ma...
 
U nas w łódzkim dzisiaj było 25 stopni w cieniu. Teraz wieje i chyba przywieje zimno i deszcz. Ja też nie cierpię upałów. Nienawidzę się opalać! Uwielbiam jesień i zimę. Tylko żeby jeszcze były bez tygodniowego deszczu albo pluchy to idealnie. Wolę się ubrać na cebulkę bo przy 30 stopniach w cieniu bardziej niż do majtek się nie rozbiore a ulgi nie ma...
Potwierdzam dzisiejsza temperature w łódzkim [emoji6][emoji23]
Na szczęście słyszę że wieje wiatr- chyba zimny by mi się tak wychodziło mieszkanie że obudziłam się z zimna i musiałam wstać pozamykac wszystkie okna... także ochłodzenie od jutra jak nic.
 
jutro wkoncu upragnione ochlodzenie, 20 stopni a następne dni po 18,16,15.. Dolny Śląsk. mój mąż jak widzi jak się cieszę to patrzy na mnie takim wilczym wzrokiem, bo on z kolei mógłby na takim słońcu leżeć jak jaszczurka i się smażyć cały dzień :D
ja to nawet w cieniu się rozplywam ehh..
ale w tym roku już latu podziękujęmy!! :D
Niestety ja na to ochłodzenie muszę czekać do przyszłego tygodnia jeśli w ogóle się sprawdzi podawana pogoda, cały weekend jeszcze będzie smażyć.
@Ewunia1981 uwazajcie na siebie w te ulewy i wiatry
@Kapturek1 trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry