reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Porcelana ja mam te z pełnym pasem z hm dwie pary i uwielbiam je, już teraz czasem zarzucam, ale narazie luźnawe na brzuchu są. Mam jeszcze z tym takim do połowy brzucha z c&a i nie lubiłam w nich chodzić, ale one ogólnie mają jakiś dziwny krój.

Mam adapter do pasów, całą poprzedną ciążę w nim jeździłam, teraz jak.jechaliśmy ponad 300km w ostatni weekend też już korzystałam. To nie jest wg mnie kwestia wygody, a raczej bezpieczeństwa, tak samo jak z fotelikami samochodowymi.
 
reklama
Dziewczyny, jak u Was pogoda? U mnie pod Poznaniem pada i wieje strasznie... Wyłączyli prąd a jestem sama w domu i leżę w łóżku pod kołdrą, bo coś mnie głowa pobolewa od popołudnia. A najgorsze jest to, że mam tylko 10% baterii w telefonie [emoji24]
 
Dziewczyny, jak u Was pogoda? U mnie pod Poznaniem pada i wieje strasznie... Wyłączyli prąd a jestem sama w domu i leżę w łóżku pod kołdrą, bo coś mnie głowa pobolewa od popołudnia. A najgorsze jest to, że mam tylko 10% baterii w telefonie [emoji24]
U mnie w Szczecinie burza przeszła koło 18 i temperatura spadła do 12 stopni :( Prąd naszczescie mamy.
A jeśli chodzi o spodnie to na tym etapie te z hm trochę mi przeszkadzają bo jednak ten pas wysoko się kończy i teraz jak brzuch jeszcze mały to mi się zwijaja i opadają , ale już joggersy z hm (wrzucałam kiedyś ich fotkę tutaj) maja krótszy pas i lepiej leżą. Pamiętam że w poprzedniej ciąży jak brzuch był już pokaznych rozmiarów to te spodnie z wysokim pasem fajnie się trzymały.
 
Dziewczyny, jak u Was pogoda? U mnie pod Poznaniem pada i wieje strasznie... Wyłączyli prąd a jestem sama w domu i leżę w łóżku pod kołdrą, bo coś mnie głowa pobolewa od popołudnia. A najgorsze jest to, że mam tylko 10% baterii w telefonie [emoji24]
U mnie upaly jak w środku sierpnia, wczoraj 37 stopni, dzisiaj nawet nie patrzalam bo chyba jeszcze gorzej... Oby sie to jak najszybciej skończyło. Nie wiem jak ja poprzednia ciążę przeszlam prawie do końca lipca.
 
U mnie upaly jak w środku sierpnia, wczoraj 37 stopni, dzisiaj nawet nie patrzalam bo chyba jeszcze gorzej... Oby sie to jak najszybciej skończyło. Nie wiem jak ja poprzednia ciążę przeszlam prawie do końca lipca.

jutro wkoncu upragnione ochlodzenie, 20 stopni a następne dni po 18,16,15.. Dolny Śląsk. mój mąż jak widzi jak się cieszę to patrzy na mnie takim wilczym wzrokiem, bo on z kolei mógłby na takim słońcu leżeć jak jaszczurka i się smażyć cały dzień :D
ja to nawet w cieniu się rozplywam ehh..
ale w tym roku już latu podziękujęmy!! :D
 
Ja przedwczoraj jadłam budyń czekoladowy ale że słodkiego za bardzo nie mogę to przegryzalam chipsami cebulowymi. Jak jadłam to mi smakowało. Potem ledwo żyłam tak mnie mdlilo.
Mój mąż tydzień temu kupił przepyszne „pączki” w czekoladzie.... uwielbiamy je..... No i mój zestaw był taki - pączki + maślanka
 

Załączniki

  • 1C3D3FD8-CB69-4939-A90E-246C1F184E8B.jpeg
    1C3D3FD8-CB69-4939-A90E-246C1F184E8B.jpeg
    515,3 KB · Wyświetleń: 44
  • 2F46844B-071C-4D74-9222-0F38E5E838BF.jpeg
    2F46844B-071C-4D74-9222-0F38E5E838BF.jpeg
    355,4 KB · Wyświetleń: 40
U mnie upaly jak w środku sierpnia, wczoraj 37 stopni, dzisiaj nawet nie patrzalam bo chyba jeszcze gorzej... Oby sie to jak najszybciej skończyło. Nie wiem jak ja poprzednia ciążę przeszlam prawie do końca lipca.
Oj... u nas od wczoraj są poważne ostrzeżenia przed potężnym orkanem, ktory ma przejść nad południową Norwegią.... Od kilku dni cały czas pada,wieje.... a dziś po prostu koniec świata! Wiatr przekraczał chwilami 20m/s. Wczoraj wychowawca z klasy córki odwołał zaplanowana na dzisiaj w szkole wycieczkę rowerową.... a około 21 dyrektor do każdego rodzica wysłał SMS z informacją o zagrożeniu - zapewnił, że wszytkie dzieci będą pod baczną opieką nauczycieli i nikt nie będzie dzisiaj wychodzić poza budynki szkolne na dwór.... świetlica szkolna , która normalnie jest otwarta chyba do 16:30 (albo 17) została dzisiaj zamknięta o 14 - tak jak dzieci skończyły lekcje. Nauczyciele jako ostatni opuścili szkołę i dyrektor napisał raport do rodziców z dzisiejszego dnia włącznie z podziękowaniami dla wszystkich rodziców za wyrozumiałość i za to, że zdecydowana większość odebrała dzisiaj dzieci osobiście.....
Mój mąż pracuje w firmie, która naprawia szkody dla ubezpieczalni....Od 2 tygodni mają zdjęte limity nadgodzin.... Były u nas powodzenie i trwa usuwanie strat u osób prywatnych..... Cały weekend są w stanie najwyższej gotowości ....
Pogoda nas tu nie rozpieszcza.... a noc dopiero nadchodzi....
 
jutro wkoncu upragnione ochlodzenie, 20 stopni a następne dni po 18,16,15.. Dolny Śląsk. mój mąż jak widzi jak się cieszę to patrzy na mnie takim wilczym wzrokiem, bo on z kolei mógłby na takim słońcu leżeć jak jaszczurka i się smażyć cały dzień :D
ja to nawet w cieniu się rozplywam ehh..
ale w tym roku już latu podziękujęmy!! :D
Ja kiedyś mogłam jak Twój mąż leżeć godzinami bez ruchu na słońcu i trzaskać się na heban. A teraz??? Masakra... Czekałam na to ochłodzenie całe wakacje [emoji23] Taka wczesna jesień i wiosna to moje ulubione pory roku.
 
Oj... u nas od wczoraj są poważne ostrzeżenia przed potężnym orkanem, ktory ma przejść nad południową Norwegią.... Od kilku dni cały czas pada,wieje.... a dziś po prostu koniec świata! Wiatr przekraczał chwilami 20m/s. Wczoraj wychowawca z klasy córki odwołał zaplanowana na dzisiaj w szkole wycieczkę rowerową.... a około 21 dyrektor do każdego rodzica wysłał SMS z informacją o zagrożeniu - zapewnił, że wszytkie dzieci będą pod baczną opieką nauczycieli i nikt nie będzie dzisiaj wychodzić poza budynki szkolne na dwór.... świetlica szkolna , która normalnie jest otwarta chyba do 16:30 (albo 17) została dzisiaj zamknięta o 14 - tak jak dzieci skończyły lekcje. Nauczyciele jako ostatni opuścili szkołę i dyrektor napisał raport do rodziców z dzisiejszego dnia włącznie z podziękowaniami dla wszystkich rodziców za wyrozumiałość i za to, że zdecydowana większość odebrała dzisiaj dzieci osobiście.....
Mój mąż pracuje w firmie, która naprawia szkody dla ubezpieczalni....Od 2 tygodni mają zdjęte limity nadgodzin.... Były u nas powodzenie i trwa usuwanie strat u osób prywatnych..... Cały weekend są w stanie najwyższej gotowości ....
Pogoda nas tu nie rozpieszcza.... a noc dopiero nadchodzi....
O matko... [emoji15]
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tymi prenatalnym i? Robicie je na własną rękę czy macie skierowanie? Moja kolejna wizyta będzie już w 12 TC i nic nie mowila. Kolezanka ci do niej chodzi mówiła że jak ona na USG zobaczę jakieś nieprawidlowosci plus wiek i choroby w rodzinie to wtedy wystawia. Ale tak duże zastanawiam ci teraz zrobić żeby nie było za późno...

Moja lekarka z gabinetu prywatnego wystawiła mi i zrobiłam USG i pappa nie płacac nic ale u mnie wskazania, bo mam 35 lat.
 
Do góry