reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Chyba z tymi porodami kangurowaniem karmieniem itd dużo zależy od personelu na jaki sie trafi w szpitalu. Tym bardziej jeśli rodzi sie pierwszy raz i nie wiemy jak to wszystko ma wyglądac, czy to jak nas traktują jest ok czy mogłoby być lepiej. Później juz łatwiej dopytywac sie o swoje prawa
 
reklama
Wczoraj dostałam brązowego plamienia. Wylądowałam na izbie przyjęć, a potem u szpitalnej ginekolog . Może trochę spanikowałam, ale bałam się , że plamienie rozkręci się w krwawienie ... Dostałam duphaston i zwolnienie do następnej kontrolnej wizyty u mojej ginekolog w piątek . Strasznie się zmartwiłam . Myślicie, że wyśle mnie już na zwolnienie od samego początku ? Miałam zamiar pracowac jak najdłużej , a w obecnej sytuacji się boje .
 
Dobra dziewczyny trzymać mocno kciuki proszę [emoji4] ja już po zastrzyku i teraz już tylko zostaje jeszcze troszkę podziałać i czekać cierpliwie 14 dni na efekty [emoji18] (oby pozytywne, odpukac [emoji1]) i pilnować mnie żebym nie testowala wcześniej [emoji23] bo teraz przez 10-11 dni mam we krwi beta hcg po zastrzyku wiec same rozumiecie [emoji28]

P.s ale 12 już mogę [emoji6][emoji1]
Swietnie, wierze ze sie uda! :)
 
Wczoraj dostałam brązowego plamienia. Wylądowałam na izbie przyjęć, a potem u szpitalnej ginekolog . Może trochę spanikowałam, ale bałam się , że plamienie rozkręci się w krwawienie ... Dostałam duphaston i zwolnienie do następnej kontrolnej wizyty u mojej ginekolog w piątek . Strasznie się zmartwiłam . Myślicie, że wyśle mnie już na zwolnienie od samego początku ? Miałam zamiar pracowac jak najdłużej , a w obecnej sytuacji się boje .
Takie plemienia są dość normalne na początku ciąży. Czasami wywołuje je tworzące się łożysko, a czasem niski poziom progesteronu. Może warto sobie zrobić badania pod tym kontem.
 
Wczoraj dostałam brązowego plamienia. Wylądowałam na izbie przyjęć, a potem u szpitalnej ginekolog . Może trochę spanikowałam, ale bałam się , że plamienie rozkręci się w krwawienie ... Dostałam duphaston i zwolnienie do następnej kontrolnej wizyty u mojej ginekolog w piątek . Strasznie się zmartwiłam . Myślicie, że wyśle mnie już na zwolnienie od samego początku ? Miałam zamiar pracowac jak najdłużej , a w obecnej sytuacji się boje .
Zawsze możesz odmowic zwolnienia. Masz prace fizyczna? Teraz masz chyba skonczone 5 tygodni, prawda? Masz bole brzucha/krzyza?
 
Dżasta ja nawet nie wiem o jakich głównych wątkach wy wciąż piszecie ;) i dlaczego to jest takie ważne.

Kapturek gratulacje!!!! Piekny "bobas" ;)
Hehe to ja nie pisałam [emoji14] ale to chodzi o główną stronę na BB , ze jak wchodzisz w temat ciąża i są ostatnie marcówki 2019 i dziewczyny pytają o to kiedy nasz będzie na głównej stronie ;)
 
Dobra, przyznam się bez bólu, że nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo dojechałam do 181 strony i na tym stanęłam.
Gratuluję wszystkim nowym koleżankom. Dajecie nadzieję [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ja muszę się Wam przyznać, że dzisiaj rano jak jeszcze w łóżku leżałam, to zajrzałam na Grudniowe Mamy 2018 i do galerii brzuszków. Pięknie dziewczyny rosną. Tak się jakoś podlamalam... Też już bym taki miała brzuszek. One już są na półmetku, kupują wózki, mają wybrane imiona[emoji852]️ Ehhh... Ale im zazdroszczę...
Kochana będziesz i Ty też w takim stanie juz niedługo ;) i będziesz miała wiosenne dzieciątko ;* nie myśl o tym co było. A co będzie dopiero [emoji5]
 
reklama
Jestem w 5 + 5 tyg . A co do pracy , to jest różnorodnie .. trochę przed komputerem, trochę fizycznie . Brzuch pobolewa , ale raczej tak normlanie. Dręczą mnie za to ogromne mdłości od rana do wieczora .
 
Do góry