reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Popieram! Jest tyle miesiecy na kupowanie, to nie ucieknie.
Ktory masz dzien cyklu?
Dzisiaj 14. Zauważyłam właśnie lekko ciągnący się śluz, całkiem przypadkiem, bo staram się nie obserwować siebie maniakalnie.
Przy moich rozwalonych cyklach strzelić się w owulację, to jest loteria chyba. Musiałabym mieć monitoring cyklu żeby wiedzieć na 100% kiedy mam owu, bo ja totalnie tego nie odczuwam. Coś mnie zaboli w jajniku czasami, śluz mam różny i te objawy przez cały cykl mogę sobie podświadomie podpisywać pod owu.
Zazdroszczę tym kobietom, które mają książkowe cykle 28 dni.
 
reklama
Dzisiaj 14. Zauważyłam właśnie lekko ciągnący się śluz, całkiem przypadkiem, bo staram się nie obserwować siebie maniakalnie.
Przy moich rozwalonych cyklach strzelić się w owulację, to jest loteria chyba. Musiałabym mieć monitoring cyklu żeby wiedzieć na 100% kiedy mam owu, bo ja totalnie tego nie odczuwam. Coś mnie zaboli w jajniku czasami, śluz mam różny i te objawy przez cały cykl mogę sobie podświadomie podpisywać pod owu.
Zazdroszczę tym kobietom, które mają książkowe cykle 28 dni.
Ale działacie co drugi dzień? Nie odpuszczaj!!
 
Właśnie. Dobry temat poruszyłaś. Czasami ciąża biochemiczna jest na zasadzie, że się okres spóźnił i żadna z nas mogła o tym nie wiedzieć nawet. Jedynie beta zrobiona w dobrym czasie może to potwierdzić.

Dokładnie tak. Gdyby nie to ze się staramy i jestem niecierpliwa (test robiłam dzień przed spodziewanym okresem) [emoji4] To pewnie nawet bym nic nie wiedziała. Bo wszystko trwało tydzień.
 
Dobra dziewczyny trzymać mocno kciuki proszę [emoji4] ja już po zastrzyku i teraz już tylko zostaje jeszcze troszkę podziałać i czekać cierpliwie 14 dni na efekty [emoji18] (oby pozytywne, odpukac [emoji1]) i pilnować mnie żebym nie testowala wcześniej [emoji23] bo teraz przez 10-11 dni mam we krwi beta hcg po zastrzyku wiec same rozumiecie [emoji28]

P.s ale 12 już mogę [emoji6][emoji1]
 
Dobra dziewczyny trzymać mocno kciuki proszę [emoji4] ja już po zastrzyku i teraz już tylko zostaje jeszcze troszkę podziałać i czekać cierpliwie 14 dni na efekty [emoji18] (oby pozytywne, odpukac [emoji1]) i pilnować mnie żebym nie testowala wcześniej [emoji23] bo teraz przez 10-11 dni mam we krwi beta hcg po zastrzyku wiec same rozumiecie [emoji28]

P.s ale 12 już mogę [emoji6][emoji1]
Dla zasady odczekasz do 13 dnia. Tfu, 13 jest pechowa. Do 14!!! [emoji4]
No musi się udać, kochana. Chyba sama też to czujesz [emoji9]
 
reklama
@8Ania8 rodziłam w 2015 i 2016 w Praskim. Normalnie dziecko było na mnie 2 godziny. Potem ważyli itd.
Przyjaciółka rok temu w lipcu i dostała dziecko dopiero po zważeniu, badaniu itp., miałaś może swoją położną ? Ona poza tym miała duży problem z karmieniem i żadnej pomocy nie otrzymała, ale mimo to z samego szpitala i opieki była zadowolona. Ale ja osobiście bym nie wybrała szpitala, w którym w razie cesarki ojciec by nie mógł być przy narodzinach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry