reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Jak sie dzisiaj czujecie ?
U mnie większość mdłości już przeszło, mam apetyt więc teraz patrzeć jak waga będzie tylko rosla :D
Dziewczyny czy Apap na ból głowy można? Czy coś innego? Bo głowa od rana mi pęka [emoji853]
Apap można, natomiast ja zawsze jak oczywiście mam możliwość kładę się na drzemke i ból głowy przechodzi. Do tej pory już dwa razy obyło się bez tabletki.
Idioci. Mi lekarz mówił że jeśli wymiotuje się powyżej 3 razy dziennie to jest to niebezpieczne dla płodu i matki. Sam zaproponował oddział, więc jeśli ktoś na oddziale mnie oleje to się powolam na dr. (Na szczęście pracuje na oddziale). Generalnie nigdy mnie z kwitkiem nie odesłano większość pielęgniarek mnie już zna z poprzednich niepowodzen ciazowych. Także mam nadzieję że na szybki serwis haha
W poprzedniej ciąży złapałam grupę żołądkowa i sporo wymiotowalam to od razu mnie położyli na oddział pod kroplowke.
Dziewczyny a macie jakieś dolegliwości brzuchowe ? W sensie jakieś kłucia, ciągniecie chwilowe bóle itp itd ? Czy kompletnie nic? Jeśli tak to czy one są codziennie czy pojawiają się raz na jakiś czas ? Ja mam właśnie tak ze cała sobotę np czułam kłucia i ciągniecie a np wczoraj i dzisiaj kompletnie nic, jakbym w ciazy nie była

@porcelana Sciskam :( Na pewno będziesz jeszcze cieszyła się swoim maluszkiem
Mnie często kłuję po lewej stronie brzucha, zapytam się na wizycie czy na pewno to normalne.
Ale jaja... wstałam rano, mąż zrobił mi śniadanko do łóżka posiedzialam chwilę na telefonie, on poszedł na siłkę, a ja znów zasnąłem... ! Jestem nieprzytomna, muszę zacząć się szykować bo na prenatalne jedziemy 100km a ja jestem jak trup... :szok:
Kciuki za usg! Ja właśnie też czekam na prenatalne pod gabinetem ;)
 
reklama
U mnie większość mdłości już przeszło, mam apetyt więc teraz patrzeć jak waga będzie tylko rosla :DApap można, natomiast ja zawsze jak oczywiście mam możliwość kładę się na drzemke i ból głowy przechodzi. Do tej pory już dwa razy obyło się bez tabletki. W poprzedniej ciąży złapałam grupę żołądkowa i sporo wymiotowalam to od razu mnie położyli na oddział pod kroplowke. Mnie często kłuję po lewej stronie brzucha, zapytam się na wizycie czy na pewno to normalne. Kciuki za usg! Ja właśnie też czekam na prenatalne pod gabinetem ;)
Trzymam kciuki i czekam na informacje[emoji8]
 
To ja chyba tez sobie kupię...mąż mi ostatnio powiedział „a mało masz segregatorów w domu?” ;) ale chyba nie będę go słuchać!
Ja mam od swojej gin taka teczkę z pregny, taka sama miałam w pierwszej ciąży więc nie kupuje segregatora chociaż nie powiem jest taki ładny że kusi ;) gdyby to była moja pierwsza ciąża to bym się pewnie skusila.
 
Ja mam od swojej gin taka teczkę z pregny, taka sama miałam w pierwszej ciąży więc nie kupuje segregatora chociaż nie powiem jest taki ładny że kusi ;) gdyby to była moja pierwsza ciąża to bym się pewnie skusila.

Tez mam ta teczkę, ale nawet I trymestr się nie skończył a ona jest pełna [emoji85]
 
Segregator rzeczywiście jest sliczniasty, zanim zaszlam w ciążę to planowalam go kupic, ale w koncu zrezygnowalam i trzymam wszystkie wyniki badan w teczce i mam porzadek :)
Kitty trzymam kciuki za prenatalne.
 
reklama
Wzięłam 1 tabletkę paracetamolu. Ból lekko się zmniejszył. Przed ciążą pomagało mi tylko Solpaldeine. Mam dokładnie tak samo..światłowstręt i każdy nawet najmniejszy dźwięk mnie drażni.
Dźwięki również mnie drażnią. Jak mnie dopada to się muszę wyłączyć na cały dzień, leżeć w ciemnym pokoju. Współczuję, że cię to dopadło w ciąży.

No to jest lepiej, kamień z serca. Nie jest idealnie, ale na plus. Kiedy kolejne badanie crp?

Oszaleje dzisiaj ...
Wyszło mi w toksoplazmozie IgG i IgM dodatnie...
Zaraz jadę zrobić awidność...
Daj znać co tam wyszło.

A poza tym każdy kupuje w swojej półce cenowej. Dla mnie też trochę drogie niektóre rzeczy. Dla kogoś kto ma kasę to będzie fajny zakup. Ja raczej kupuję tylko rzeczy potrzebne, nie lubię marnotrawstwa i wyrzucania jedzenia itd itp. ;)
Ależ oczywiście, każdy sam decyduje co lubi, co mu się podoba i co chce mieć :). Choć nie zawsze sytuacja finansowa odgrywa największą rolę. Dla jednej osoby może to być super zakup, a ktoś inny uważa to za zbędne i nie musi to oznaczać, że jak ktoś nie kupił to go nie stać. Dla mnie po prostu nie ma szału. Ale bywa, że podobają mi się jakieś gadżety i nie ma przebacz - muszę je mieć! :-D Jestem przecież kobietą :cool2:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry