reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Taki biznes to jeszcze nic, rozwalaja mnie te linie koszul nocnych, piżam, szminek, toreb na zakupy, przypinek, segregatorów dla calej rodziny, a nawet chcieli choinki zapachowe do aut wypuścić... Z tym, że wanderbaum jest znakiem zastrzezonym. Nie mozna sobie zrobic s2ojej choinki i zarabiac.
Naprawdę? O zesz w morde. Zaraz zerkne ile sobie zyczy za te wszystkie cuda :D
Edit: sprawdzilam, dajcie spokoj, 4 tetry za 30 zl? Ech..
 
reklama
Naprawdę? O zesz w morde. Zaraz zerkne ile sobie zyczy za te wszystkie cuda :D
Edit: sprawdzilam, dajcie spokoj, 4 tetry za 30 zl? Ech..
Dla mnie to tez kosmos. Choćby z nie wiem jak cudownej tetry one byly. Pamietam, ze kupilam córce naallegro zwykle, jednokolorowe pieluszki tetrowe, ktore byly swietnej jakosci, wieksze nieco od standardowych i do tego po praniu nie byly jakies mega pomiete, czym sie mamaginekolog chwlai nt. Swoich. Jo i sztuka za jakies 3.5zl. Lubię mamegi ekolog, bo jednak robi dobra robote, ale ten cyrk biNesowy mnie smieszy. Segregatory dla, np. Teojkirodzenstwa 180zl. Dla mnie taki wydatek to kosmos. A niektorym ręka drzy, gdy idzie tyle na leki wydac...
 
Też miałam migreny przed ciążą, ale na to nic mi nie pomaga, tylko spanie. Tobie przechodziły po paracetamolu? U mnie jest tak, że po ataku po przebudzeniu boję się oczy otworzyć, bo nie wiem czy już przeszło czy ból powróci. Mam nadzieję, że mnie to nie spotka w ciąży, mam wtedy światłowstręt i inne cuda. A muszę być na chodzie przy dwójce dzieci. Współczuję tego bólu :(.
Wzięłam 1 tabletkę paracetamolu. Ból lekko się zmniejszył. Przed ciążą pomagało mi tylko Solpaldeine. Mam dokładnie tak samo..światłowstręt i każdy nawet najmniejszy dźwięk mnie drażni.
 
Może nie wszystkie , rzeczy dla każdego są super , ale uważam że kawał dobrej roboty robi. Co jak co po tych szminkach dużo kobiet poszło wkoncu na badania.. A jeśli chodzi o tetre 30zl za 4sztuki bardzo dobrej Tetry to akurat dobra cena. Dla mnie te najtańsze są tragiczne , są szorstkie i nieprzyjemne. Przy synu kupowałam muslinowe niebo A ziemia. Chciałam teraz właśnie te tetrowe wypróbować.
 
Może nie wszystkie , rzeczy dla każdego są super , ale uważam że kawał dobrej roboty robi. Co jak co po tych szminkach dużo kobiet poszło wkoncu na badania.. A jeśli chodzi o tetre 30zl za 4sztuki bardzo dobrej Tetry to akurat dobra cena. Dla mnie te najtańsze są tragiczne , są szorstkie i nieprzyjemne. Przy synu kupowałam muslinowe niebo A ziemia. Chciałam teraz właśnie te tetrowe wypróbować.
Dobra cena to jest na metry w sklepie ż materiałami...[emoji12] metr za 10zl a będziesz z tego mieć kilka pieluch w zależności od rozmiaru
 
reklama
Taki biznes to jeszcze nic, rozwalaja mnie te linie koszul nocnych, piżam, szminek, toreb na zakupy, przypinek, segregatorów dla calej rodziny, a nawet chcieli choinki zapachowe do aut wypuścić... Z tym, że wanderbaum jest znakiem zastrzezonym. Nie mozna sobie zrobic s2ojej choinki i zarabiac.
Ja tam nie widzę nic złego w tym że sobie tak zarabiają, nikt nikomu nie każe na siłę tego kupować a że się im to wszystko nieźle sprzedaje to sobie produkują dalej i więcej [emoji4]
 
Do góry