reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

U nas w szpitalu chcieli karte ciąży, oryginal grupy krwi i badania GBS.

Ja narazie mam wyniki badan, ze 3 kartki, 4 foty z usg i karte ciąży.
 
reklama
Co do pieluch tetrowych w pierwszej ciąży miałam pokaźny zapas ;). W drugiej miałam może 5 sztuk, bo nie były mi potrzebne. Kiedy zaczynacie kupować? Ja oglądam ubranka dla dziewczynek i marzę, żeby się córeczka synkiem nie stała :-D.
Moja mama nie wytrzymała i kupiła zestaw do jedzenia dla dzieciątka, taki 6-12 miesięcy:p wiec z rok polezy napewno ale miała ucieche:p a ja kupilam zestaw pieluch (muselina), trzy biało beżowe wiec neutralne:) narazie czekam ale jak cos trafie w ofercie i neutralne to pewnie sie skusze
Na amazonie mam juz w koszyku takie malutkie szmatki do przemywania pupci żeby w domu nie używać husteczek i jeszcze trzy museliny ale biało szare i pewnie niedługo to zamowie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do pieluch tetrowych w pierwszej ciąży miałam pokaźny zapas ;). W drugiej miałam może 5 sztuk, bo nie były mi potrzebne. Kiedy zaczynacie kupować? Ja oglądam ubranka dla dziewczynek i marzę, żeby się córeczka synkiem nie stała :-D.
Kupilam jeden pajacyk, ale nie na noworodka, takie duze 62, mysle ze bede raz na czas poprawiac sobie humor, kupując jakis pojedynczy ciuszek :) a wiecej ubranej to pewnie koniec grudnia-styczeń jak będą wyprzedaze.

Przepatrzylam co zostalo mi po corce, no i szalu nie ma. Albo niepraktyczne typu kaftaniki, albo w jakichs dziwacznych kolorach. Wozek, lozeczko, wszelkie higieniczne pierdoly mysle, ze po 30 tygodniu kupie.
 
Co do pieluch tetrowych w pierwszej ciąży miałam pokaźny zapas ;). W drugiej miałam może 5 sztuk, bo nie były mi potrzebne. Kiedy zaczynacie kupować? Ja oglądam ubranka dla dziewczynek i marzę, żeby się córeczka synkiem nie stała :-D.
Ja poczekam z zakupami ciuszkowymi do 20tc jak już płeć będzie pewna na te 99%
A co do tetry to przy dziewczynkach miałam z 70 i wcale nie było ich za dużo. A to część leżała brudna a to część się suszyła a część była w użyciu laski mi bardzo ulewały a pieluszki były i do przykrycia i do wytarcia i pod główkę by pościeli nie prac 3 razy dziennie. Teraz nie kupuje to co zostało powinni starczyć.
Ja parę zakupów mam już za sobą, fotelik do auta i leżaczek tiny love udało się okazyjnie kupić więc już leżą i czekają na nowego właściciela.
 
Ostatnia edycja:
@Heda @delicious udało się zrobić badanie, ale na wynik trzeba czekać tydzień. Mój lekarz.odpisal mi na sms i trochę mnie uspokoił, kazał zrobić ta awidność i napisał ze nie mam się martwić bo to jest bardzo niski wynik. Kochany jest bo odpisał mi z urlopu - nie wiedziałam że na nim jest - i bardzo mnie uspokoił :)
 
Ja też mam pieluch koło 30 sztuk i u nas też "szły jak woda"[emoji16] więc teraz dokupie pewnie tylko symbolicznie parę sztuk jak się okaże że będzie dziewczynka [emoji6]
 
reklama
Do góry