reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Porcelana strasznie mi przykro :'( trzymałam kciuki i nadal trzymam, że będziesz mamusią cudownego brzdąca :-*

Co do bólu głowy, od ub poniedziałku po prostu zdychałam, w końcu w czwartek poszłam do lekarza, bo i choro się czułam, temperatura podwyższona a ja mam standardowo 35,8 i dał antybiotyk... wieczorem zaczęła mi już tak pękać, że w końcu pojechaliśmy z mężem na ip, bo już bałam się że to coś poważnego. I wiecie co tam zrobili? Spławili mnie, bo nie mają ginekologii! Ja oczywiście nieświadoma, grzecznie opuściłam szpital. Mąż namówił mnie, żebym zadzwoniła do mojej gin, co robić, czy jechać do szpitala w którym pracuje (55km od nas) czy co? A ona mi mówi, że najzwyczajniej w świecie się mnie pozbyli, bo nie potrzebuje ginekolog a internistę i neurologa. I kazała mi wracać... żeby mnie zarejestrowali i udzielili pomocy. Ale w końcu dałam sobie spokój, bo już widziałam jak mi udzielą pomocy jak będę się im wymądrzać... pojechaliśmy do domu, wzięłam 2 paracetamole (gin mi pozwoliła) i jakoś zasnełam. Na szczęście w piątek ból zelżał.

Też nie kupuję segregatora, w poprzedniej i tej ciąży dostałam z kartą ciąży taką teczkę A5 i jest ok, do porodu i tak nie chcą wszystkich badań od początku, szkoda mi kasy na takie bajery ;-) 80zł? Ile to ciuszków z wyprzedaży :-D

A dziś mam prenatalne o 17 30 i się stresuje...
To kciuki zaciśnięte [emoji4]
 
Udało mi się załapać na prenatalne z unii wiec teraz termin się zmienił z 10.10 na 12.10. Fajnie troche kasy zaoszczędziłam. A co do segregatora to też chyba sobie sprawie bo ta teczuszka moja juz nic nie mieści a co bedzie dalej...
 
Czyli nic świeżego... mi to wyglada na to ze noedawno przechorowałaś ale IGM jest dosc niskie wiec myślę że nie masz się czym martwić. Pewnie będziesz musiała powtórzyć badanie za jakiś czas.
Kiedy masz lekarza by to jakoś skonsultować...
W sobotę mam lekarza. Czekam na mojego M i smigam na badanie awidności. Ale ie wiem skąd oni mi ta krew pobiorą bo mam po wczorajszym wszystkie żyły sine :/
 
reklama
Ja tam nie widzę nic złego w tym że sobie tak zarabiają, nikt nikomu nie każe na siłę tego kupować a że się im to wszystko nieźle sprzedaje to sobie produkują dalej i więcej [emoji4]
A poza tym każdy kupuje w swojej półce cenowej. Dla mnie też trochę drogie niektóre rzeczy. Dla kogoś kto ma kasę to będzie fajny zakup. Ja raczej kupuję tylko rzeczy potrzebne, nie lubię marnotrawstwa i wyrzucania jedzenia itd itp. ;)
 
Do góry