reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Witam was kochane. Podczytuje Was już trochę więc pora się odezwać. Obecnie 5tydz6dni, beta tydz temu 2400 a po 72 h 6900 więc przyrost chyba ok. Tydzień temu miałam pierwsza wizytę ale był tylko pecherzyk. Następna wizyta 22 sierpnia. Ze względu na jedną ciążę obumarla i druga która była pustym jajem w tej jestem na wspomaganiu: clexane, acard i duphaston i ciągle się boję że znów się nie uda a mam już 33lata więc czasu mało.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę abyśmy były tu aż do kwietnia, co niektóre pewnie do maja
Piękna beta, trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy
 
reklama
Gratuluje i trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie.


Czulam ze ktos maczal w tym palce.


Ja chodze na nfz i mi daje lekarz wiele skierowan na usg, w drugiej ciazy mialam mnostwo usg, na pewno nie byly to tylko 3, ktore sie naleza ciezarnym.
W ktorym tygodniu bedziesz 17 sierpnia? Moze bedzie jednak juz widac?
Będę w 6 tyg i 5 dni, pewnie byłoby cos widać ale wiem jak tu jest z badaniami z pierwszej ciąży. Byłam wtedy w 9 tygodniu na pierwszej wizycie i w 12 miałam USG pierwsze, poz jej w 21, kolejne w 33 bodajże ale mój mały za wolno przybierał na wadze według USG i dodatkowe zrobili mi w 36 i 40 żeby sprawdzić wody bo rodzilam tydzień po terminie. Wiec myślę ze teraz będzie podobnie, w gabinecie nie ma aparatury do badań, dopiero na szpital skierowanie daje położna.
 
Witam nowe przyszłe mamusie :)
Mart91aaa- jeżeli skurcze nie są mocne i Cię nie niepokoją to może tak być, ale jeżeli uważasz, że nie jest to normalne to lepiej skonsultować to z lekarzem. Ja np na początku miewałam bóle jak na @, oraz takie ciągnięcia, kłucie i lekkie bóle. Ale raczej nie porównywałam tego do skurczy.

Kochane, zrobiłam nam dwa nowe wątki. Jeden to galeria, a drugi wieści z wizyt. Fajnie by było jakbyśmy z nich korzystały to wtedy będzie łatwiej sobie porównywać i szukać :) musimy też zrobić wątek z naszymi niektórymi danymi :) czy ktoś chciałby się tym zająć?
 
Taki super że już jesteśmy na głównym forum. Jutro dodam wpis z wizyty w wątku wizytowym.

Co do danych do tabelki to trzeba by najpierw określić co tam wpisujemy. Wiek, skąd jesteśmy, ilość dzieci posiadanych plus ich wiek; data OM i TP. Coś Jeszcze? Potem będziemy dopisywać czy spodziewamy się dziewczynki czy chłopca i wybrane imiona. Tylko czy podajemy te informacje ogólnie czy wysyłamy priv do osoby która stworzy tabelkę?

@Mama1990 czekamy na wieści!!
 
No i ekstra nastawienie! Trzymam kciuki, aby ten luz przyniósł Wam upragnione maleństwo [emoji10]


Jupi! Kolejna w dwupaku [emoji7]

Coś strasznego [emoji20] przykro mi....


Ja trzymam tylko te z dwiema kreskami. Trzymam w pudełeczku z pamiątkami córki. Mam też np jej zasuszoną pępowinę, zdjęcie z gazety, w której są zdjecia urodzonych w Płocku dzieci, opaskę którą miała na oczkach w inkubatorze jak ją naświetlali przy żółtaczce fizjologicznej. I rożne inne pierdoly. Ostatnio córka ma fazę na oglądanie tych pamiątek i mnie męczy zeby oglądać [emoji13]


Gratulacje ! Super wieści !!! [emoji1360]


Witamy! [emoji6]



Jak to wyczarowałaś kochana ? [emoji16]
Wystarczyła wiadomość do aniaslu [emoji6][emoji4]
 
Witam was kochane. Podczytuje Was już trochę więc pora się odezwać. Obecnie 5tydz6dni, beta tydz temu 2400 a po 72 h 6900 więc przyrost chyba ok. Tydzień temu miałam pierwsza wizytę ale był tylko pecherzyk. Następna wizyta 22 sierpnia. Ze względu na jedną ciążę obumarla i druga która była pustym jajem w tej jestem na wspomaganiu: clexane, acard i duphaston i ciągle się boję że znów się nie uda a mam już 33lata więc czasu mało.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę abyśmy były tu aż do kwietnia, co niektóre pewnie do maja
Witaj i gratulacje [emoji4] trzymam kciuki żeby tym razem wszystko poszło dobrze [emoji8]
 
reklama
Mam pytanie do Dziewczyn, które zobaczyły już dwie kreseczki, a mianowicie chodzi o to ze od czasu owulacji mam bóle podbrzusza i klocia jajnikow i zastanawiam się czy któraś z was może też zauważyła coś takiego u siebie??
 
Do góry