reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Mam pytanie do Dziewczyn, które zobaczyły już dwie kreseczki, a mianowicie chodzi o to ze od czasu owulacji mam bóle podbrzusza i klocia jajnikow i zastanawiam się czy któraś z was może też zauważyła coś takiego u siebie??
Ja miałam bóle podbrzusza ale tak mniej więcej od terminu @. Wcześniej nic nie było.
 
reklama
Mam pytanie do Dziewczyn, które zobaczyły już dwie kreseczki, a mianowicie chodzi o to ze od czasu owulacji mam bóle podbrzusza i klocia jajnikow i zastanawiam się czy któraś z was może też zauważyła coś takiego u siebie??
Karola ja tak miałam, ciągle od owu ból i kucie. Mój narzeczony mówił że to pewnie gonitwa plemników i miał rację. Test bladziutka wyszedł już 5 dni przed terminem.
 
Mam pytanie do Dziewczyn, które zobaczyły już dwie kreseczki, a mianowicie chodzi o to ze od czasu owulacji mam bóle podbrzusza i klocia jajnikow i zastanawiam się czy któraś z was może też zauważyła coś takiego u siebie??
Tak :) codziennie od owu. Choć od wczoraj czyli od 25 dc jakby rzadziej. No i potem dochodzi uczucie rozciagania.

Dziewczyny Was tez juz dopada senność?
 
No to można mi gratulować. Odebrałam wy oki bety, zdecydowanie będzie dzidzia.Zobacz załącznik 885437
Super :) gratuluję :)

Hej kochane witam się. To moja 5 ciąża. 1 z sukcesem 5 lat temu. Kolejne traciłam wcześnie. Jedna ciąża z dużymi wadami płodu w 2015.
W sumie po tej ciąży nie chciałam już próbować ale samo się udało :) spóźniał mi się okres a zawsze dostawałam przed terminem no i zatestowalam w czwartek i jest! Beta była 276 więc 5-6 tydzień. Umówiłam się do gina na przyszły tydzień. Jakoś kompletnie się tym razem nie stresuje... Wierzę że będzie dobrze!!! A dla wszystkim dziewczyn po kilku poronieniach polecam pasek św. Dominika. Już u sióstr zamówiłam
Nie ma innej opcji - będzie dobrze:) witam w naszym gronie.

Witam was kochane. Podczytuje Was już trochę więc pora się odezwać. Obecnie 5tydz6dni, beta tydz temu 2400 a po 72 h 6900 więc przyrost chyba ok. Tydzień temu miałam pierwsza wizytę ale był tylko pecherzyk. Następna wizyta 22 sierpnia. Ze względu na jedną ciążę obumarla i druga która była pustym jajem w tej jestem na wspomaganiu: clexane, acard i duphaston i ciągle się boję że znów się nie uda a mam już 33lata więc czasu mało.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę abyśmy były tu aż do kwietnia, co niektóre pewnie do maja
Witam kolejną przyszłą mamusię :)

Cześć kochane :)
Moje blade kreski potwierdzone badaniem krwi :) Beta dzisiaj wyszla 419,6. Według norm to 4 tydzień.....zgadza się ? :D
Mam cały czas bolesne skurcze podbrzusza- czy tak powinno byc ? Pozdrawiam :)
Beta super :) co do bólu i kłucia - ja też tak mam i na uczona doświadczeniem z poprzedniej ciąży 2iem że mój organizm chyba tak właśnie reaguje na powiększająca się macicę :) w poprzedniej ciąży dość długo takie bóle odczuwałam :)

Mam pytanie do Dziewczyn, które zobaczyły już dwie kreseczki, a mianowicie chodzi o to ze od czasu owulacji mam bóle podbrzusza i klocia jajnikow i zastanawiam się czy któraś z was może też zauważyła coś takiego u siebie??
tak jak napisałam wyżej :) mnie też pobolewa ale najwyraźniej moje ciało tak reaguje. Dla porównania w pierwszej ciąży nic mnie nie bolało... (w drugiej już tak, no i teraz powtórka z rozrywki :)
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Z mężem staramy się o dziecko od 5 miesięcy. Moje cykle trwają od 36 do 41 dni. Dzisiaj dzień 44. Robiłam test ale nie z porannego moczu. Jak myślicie to ciąża? Planuję iść jutro na hcg
 

Załączniki

  • IMG_20180806_132529.jpg
    IMG_20180806_132529.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 88
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Z mężem staramy się o dziecko od 5 miesięcy. Moje cykle trwają od 36 do 41 dni. Dzisiaj dzień 44. Robiłam test ale nie z porannego moczu. Jak myślicie to ciąża? Planuję iść jutro na hcg
Zdecydowanie tak... beta rozwieje wątpliwości. Po cichu gratuluję.
 
Super :) gratuluję :)


Nie ma innej opcji - będzie dobrze:) witam w naszym gronie.


Witam kolejną przyszłą mamusię :)


Beta super :) co do bólu i kłucia - ja też tak mam i na uczona doświadczeniem z poprzedniej ciąży 2iem że mój organizm chyba tak właśnie reaguje na powiększająca się macicę :) w poprzedniej ciąży dość długo takie bóle odczuwałam :)

tak jak napisałam wyżej :) mnie też pobolewa ale najwyraźniej moje ciało tak reaguje. Dla porównania w pierwszej ciąży nic mnie nie bolało... (w drugiej już tak, no i teraz powtórka z rozrywki :)

Ale od samej owu Cię bolało czy dopiero teraz?
 
reklama
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć;). Kiedy udać się do lekarza. Według OM to jakiś 7 tydzień ale mi się wydaje że 2-3 właśnie ze względu na te długie cykle
 
Do góry