reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Gratulacje wszystkich bet i kreseczek :-)
A u mnie chyba zaczynają się mdłości, dziś od rana co chwila robiło mi się słabo, a później zaczęło mnie mdlić... jak.dawałam synkowi obiad, to myślałam że zaraz zwrocę zawartość żołądka od zapachu...
 
reklama
Gratulacje wszystkich bet i kreseczek :-)
A u mnie chyba zaczynają się mdłości, dziś od rana co chwila robiło mi się słabo, a później zaczęło mnie mdlić... jak.dawałam synkowi obiad, to myślałam że zaraz zwrocę zawartość żołądka od zapachu...
Ja mam mdłości wieczorem już od 3-4 dni... kładę się do łóżka i od razu mi niedobrze.
 
Ja tez mam wieczorne mdłości, rano jest ok ale popołudniu to się masakra zaczyna robić, jakby mi wszystko w gardle stało a specjalnie kolacje zjadam dużo wczesniej
 
A ja sie obudziłam i nie moge zasnąć:(
W pierwszej ciąży nudnosci nie mialam, w drugiej to był jakis dramat. Od rana do nocy, uniemożliwialy normalne funkcjonowanie. Ale to przez wysoka bete. W 6 tygodniu wynosiła 30 000. Takze wiem co czujecie dziewczyny i serdecznie wspolczuje.
 
A mi wyszedł mój najwcześniejszy zapowiadacz okresu czyli ta cholerna krosta [emoji36] trochę szybko ale jednak.
Dlatego Justynka ja założę może już wątek majowek [emoji6][emoji3] co o tym myślisz? Tu się będziemy udzielać i tak [emoji4]
 
A mi wyszedł mój najwcześniejszy zapowiadacz okresu czyli ta cholerna krosta [emoji36] trochę szybko ale jednak.
Dlatego Justynka ja założę może już wątek majowek [emoji6][emoji3] co o tym myślisz? Tu się będziemy udzielać i tak [emoji4]

No pewnie kochana, ale Ty jeszcze nie masz @ , wiec jest nadzieja :D pamiętasz nasze motto ?? :p
Ale zakładaj , zakładaj będziemy kwietniowo/majowe a nawet i czerwcowe jak coś nie pójdzie :D ;*
 
Od 1 do 10 poziom mojej frustracji to 10000!
Dzwoniłam do laboratorium bo coś mi tu nie pasowało nie ma wyników i co się okazało? Że moja próbka pękła podczas wirowania ale taką informację powinnam dostać z wynikami morfologii- oczywiście nie dostałam i nie miałam o tym pojęcia! Gdybym wiedziała to jeszcze raz wczoraj pojadę i co dzisiaj znowu muszę jechać na te pieprzone badanie krwi :/
Mam już trochę dość testy nie wychodzą, próbki pękają, ewidentnie świat nie chce mi powiedzieć czy jestem w ciąży czy nie :/
 
Od 1 do 10 poziom mojej frustracji to 10000!
Dzwoniłam do laboratorium bo coś mi tu nie pasowało nie ma wyników i co się okazało? Że moja próbka pękła podczas wirowania ale taką informację powinnam dostać z wynikami morfologii- oczywiście nie dostałam i nie miałam o tym pojęcia! Gdybym wiedziała to jeszcze raz wczoraj pojadę i co dzisiaj znowu muszę jechać na te pieprzone badanie krwi :/
Mam już trochę dość testy nie wychodzą, próbki pękają, ewidentnie świat nie chce mi powiedzieć czy jestem w ciąży czy nie :/
Współczuję... Nie ma jak złośliwość rzeczy martwych. Bardzo nie fajnie że Cię o tym nie poinformowali. Mam nadzieję że nie będziesz musiała płacić za kolejne badanie...
 
reklama
Mam pytanie do Dziewczyn, które zobaczyły już dwie kreseczki, a mianowicie chodzi o to ze od czasu owulacji mam bóle podbrzusza i klocia jajnikow i zastanawiam się czy któraś z was może też zauważyła coś takiego u siebie??
Ja tak mialam, klulo mnie prawie codziennie od owu do @, ale w lewym jajniku.

Hej dziewczyny jestem tu nowa. Z mężem staramy się o dziecko od 5 miesięcy. Moje cykle trwają od 36 do 41 dni. Dzisiaj dzień 44. Robiłam test ale nie z porannego moczu. Jak myślicie to ciąża? Planuję iść jutro na hcg
Ciaza jak nic, gratki!!

A mi wyszedł mój najwcześniejszy zapowiadacz okresu czyli ta cholerna krosta [emoji36] trochę szybko ale jednak.
Dlatego Justynka ja założę może już wątek majowek [emoji6][emoji3] co o tym myślisz? Tu się będziemy udzielać i tak [emoji4]
Natalia ja tez to miewam. Ale blizej @. A teraz bylo inaczej! Wyszly mi 3!! takie wielkie podskorne, ale duzo wczesniej niz zawsze. Tez myslalam, ze juz cykl stracony, a tu niespodzianka. Wiec moze byc roznie, ale im blizej @ tym coraz trudniej sie skupic na czyms innym...
 
Do góry