reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@8Ania8 już mi tak namieszałaś, że nie wiem :p nie miałam położnej, na porodówce byłam 5 minut. I już mam mętlik. Mąż mówi, że najpierw dali na jakieś pół godziny, zważyli i znowu dali. A ja już nie wiem. Człowiek jest w takim stanie, że się wszytko miesza. Pamiętam tylko, że te 2 godziny były na mnie. Jeszcze wkładali pod koszule.
Porównując teraz Praski a jeszcze 3 lata temu to niebo a ziemia. Syna rodziłam na starym oddziale, było pełno starszych już wypalonych położnych. Była taka jedzą, która myślała, że wszyscy muszą wszystko wiedzieć. Też miałam problem z kp, już prawie depresji dostałam. Ryczałam cały czas. Ona tylko łapała mi cyca i wsadzała buzie małego. 3 dnia poprosiłam męża, aby zawołał jakąś położną, ale tylko nie ją. Ale niestety ona przylazła. I do mnie z mordą, że tyyyyle dni a ja dalej nie umiem. Tragedia z nią była. Jak rodziłam Córkę to było super. Wszystko odnowione, menu do wyboru, położne nowe, młode, sympatyczne. Trzecie też chciałabym tam rodzić. Tylko trzeba brać pod uwagę, że przyjmują dopiero ciążę po 36tc.
Na jakiej dzielnicy mieszkasz?
Rembertów :)
 
reklama
Dziewczyny dajcie iskrę nadziei ...
Ostatni okres 05.07 przy cyklach 24 dniowych. Spóźnia się 6 dni (czego nigdy wcześniej nie było) i boli lekko podbrzusze też od 6 dni ...
Czy ja dobrze myślę ?
<3
A tescik był... rób szybko nie ma co myśleć. Przy takim opóźnienia powinny być 2 piękne bordowe krechy.
 
Najlepiej zrób test. [emoji4]

Nie mam jak narazie ...
Siedzę w wiejskiej chacie a do miasta miliony kilometrów :(
Przy tym wszystkim chcę utrzymać to w tajemnicy i zrobić niespodziankę mojemu D, który zresztą gdyby wiedział co się święci to w środku nocy szukałby najbliższej apteki ;) Zapomniał podczas błogiego tygodnia o wszystkim i nie pyta o okres nawet ... Tym bardziej cudownie by było zrobić „suprajsa” :)
Muszę czekać do poniedziałku a nie myślę o niczym innym ...
 
Hej :)
Wy tu tyle skrobiecie, że ciężko nadążyć:p

@porcelana wiem co czujesz, ja też się tego wszystkiego boje jak cholera, teraz czy zajde, później pierwszy trymestr, a potem i tak nerwy do samego końca bo ja córeczkę straciłam w 20tc. Staram się o tym wszystkim nie myśleć, ale wszystkie dobrze wiemy ze tak się nie da. Ale mam naprawdę wielka nadzieje ze tym razem wszystko będzie dobrze, znamy przeciwnika i będziemy z nim walczyć. Ale gorsze dni tez mam. Moja córcia gdyby urodziła się w terminie miałaby teraz prawie 3 miesiące...jak byliśmy teraz na urlopie to akurat obok nas rozłożyli się na kocu ludzie z takim maluszkiem...byli tacy szczęśliwi...a ja miałam łzy w oczach, nie mogłam przestac na nich patrzeć...a wtedy mój M mnie przytulił i powiedział "Kochanie uśmiechnij się, nam się też uda"...także musi się udać :)

PS. Oczywiście pisząc ten post poryczałam się :(
W końcu przyjdzie dzień, kiedy będziesz tulić swoje maleństwo, zobaczysz!
 
Nie mam jak narazie ...
Siedzę w wiejskiej chacie a do miasta miliony kilometrów :(
Przy tym wszystkim chcę utrzymać to w tajemnicy i zrobić niespodziankę mojemu D, który zresztą gdyby wiedział co się święci to w środku nocy szukałby najbliższej apteki ;) Zapomniał podczas błogiego tygodnia o wszystkim i nie pyta o okres nawet ... Tym bardziej cudownie by było zrobić „suprajsa” :)
Muszę czekać do poniedziałku a nie myślę o niczym innym ...
To ty czekasz do poniedziałku na test a ja na betę...[emoji12] Myślę że jak @ się nie pojawiła to już się nie pojawi... trzymam kciuki.
 
Nie mam jak narazie ...
Siedzę w wiejskiej chacie a do miasta miliony kilometrów [emoji20]
Przy tym wszystkim chcę utrzymać to w tajemnicy i zrobić niespodziankę mojemu D, który zresztą gdyby wiedział co się święci to w środku nocy szukałby najbliższej apteki [emoji6] Zapomniał podczas błogiego tygodnia o wszystkim i nie pyta o okres nawet ... Tym bardziej cudownie by było zrobić „suprajsa” [emoji4]
Muszę czekać do poniedziałku a nie myślę o niczym innym ...

Jeżeli nie miałaś wcześniej takich spóźnień to może to jest to [emoji4] Wiec na razie staraj się o tym nie myśleć i korzystaj z weekendu. A w poniedziałek zrób test [emoji4] Powodzenia [emoji4]
 
reklama
Do góry