reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
evelaina no to jest coś na rzeczy na pewno [emoji16] ale ja bym chyba tyle dni nie wytrzymala i nawet kosztem niespodzianki powiedziała partnerowi niech leci po test do apteki.

Uf dzisiaj w końcu da się normalnie oddychać i jest troszkę chłodniej. To znaczy na słońcu ukrop ale na tarasie mam cień i wieje lekki wiaterek i jest super. Pościel wszystkim popralam to za chwilę już sucha.
 
evelaina no to jest coś na rzeczy na pewno [emoji16] ale ja bym chyba tyle dni nie wytrzymala i nawet kosztem niespodzianki powiedziała partnerowi niech leci po test do apteki.

Uf dzisiaj w końcu da się normalnie oddychać i jest troszkę chłodniej. To znaczy na słońcu ukrop ale na tarasie mam cień i wieje lekki wiaterek i jest super. Pościel wszystkim popralam to za chwilę już sucha.

Tyle razy już robiłam testy, które były negatywne że teraz mam wrażenie jak nie zrobię to jednak będę w ciąży ;) trochę głupio ale jakoś się narazie sprawdza :D

U mnie identycznie - na tarasie cień i można siedzieć :) Już 4 pralka nastawiona :D
 
Hej... u mnie 26dc i od poniedziałku blada kreska na teście a dziś już całkiem wyraźna.
Co do hardkoru to chyba mnie nie po pobijecie. Mam w domu 15mieś bliźniaki [emoji16].
Urodzone SN ja bardzo chciałam SN i się udało.
O kuzwa szacun.Bedzie jazda bez trzymanki. [emoji39][emoji39] Witaj i gratulacje.
 
Dzisiaj jestem zmeczona i nic mi sie nie chce robic, gdzie moja energia!! Juz wczoraj wieczorem nie bylam taka jak zawsze. Niby chce mi sie spac, wiec polozylam sie, ale nie moge zasnac o_O.
 
Ja w pierwszej ciazy kupowalam po 1 trymestrze. Pod koniec nie odczulam zakupow i wydatkow. Do 7 msc mialam juz wszystko i ostatnie 2 msc bylam szczesliwa i gotowa i tym razem zrobie tak samo.
Wieczorem wrzuce zdj z usg [emoji846]@delicious trzymaj sie to tylko chwilowa niemoc.
Czy większość z was juz bywala tu na forum czy sa jakies co pierwszy raz. Ja wiele nie ogarniam dopiero sie ucze a tu widze niektore to jakby od lat przebywaly. Pozdrawiam
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy kupowalam po 1 trymestrze. Pod koniec nie odczulam zakupow i wydatkow. Do 7 msc mialam juz wszystko i ostatnie 2 msc bylam szczesliwa i gotowa i tym razem zrobie tak samo.
Wieczorem wrzuce zdj z usg [emoji846]@delicious trzymaj sie to tylko chwilowa niemoc.
Czy większość z was juz bywala tu na forum czy sa jakies co pierwszy raz. Ja wiele nie ogarniam dopiero sie ucze a tu widze niektore to jakby od lat przebywaly. Pozdrawiam

Ja jestem pierwszy raz i trochę jeszcze dziwnie się czuję jakbym raczkowała ;)
 
Do góry