reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Sn jest dużo lepsze dla dziecka. Jak nie ma przeciwwskazań to nie widzę problemu. Mojej znajomej nie chcieli pozwolić na sn. Ale się uparła. Rach ciach i się urodzili.

Rodziłam i cc, i sn. Sn bez znieczulenia. Preferuję sn. Ale gdybym miała bliźniaki to bym się bała. U mnie parte się przedłużyły, trwały dłużej niż osiagnięcie 10 cm rozwarcia. Nie miałam oxy. Parte były słabe i dziecko mogło być lekko niedotlenione, później były problemy z napięciem.

Wszystkie moje znajome miały podawaną oksytocynę. A flora rzeczywiście jest dużo korzystniejsza przy sn, ale po 3 miesiącach jest już taka sama u dzieci rodzonych przez sn i cc.
Ja miałam oxy podczas pierwszego porodu i na 99% właśnie dlatego zakończył się cc. Wszystko to było niepotrzebnie przyspieszane. Przy drugim porodzie nie miałam oxy.
 
reklama
Dżasta ja nawet nie wiem o jakich głównych wątkach wy wciąż piszecie ;) i dlaczego to jest takie ważne.

Kapturek gratulacje!!!! Piekny "bobas" ;)
 
Nie było mnie 24 h, a tyle stron do nadrobienia [emoji33] Odpalam lampkę wina i zabieram się za czytanie i odpisywanie.
P.S. Wczorak skończyłam brać antybiotyk. Czuję się już dużo lepiej, chociaż głos mam zachrypnięty jak stary dziad, kaszel dalej okropny i sporadycznie nos mi się zapcha. Ale da się w miarę fukncjonować [emoji6]
 
Delicious głownie chodzi o to żebyśmy sobie zrobiły oddzielne wątki do różnych tematów. Np wątek z samymi wieściami z wizyt. Wątek w którym będziemy wypisane wszystkie po imionach lub chociaż po nickach i tam przy każdej zeby były rożne info o nas, o terminach ostatniej @, terminach porodów według @ itp.
Zeby poprostu nie pisać wszystkiego na głównym wątku, bo jak ktoś bedzie chciał porównać np swoje zdjecia z usg czy cokolwiek to będzie mógł wejść na wątek poboczny, a nie przewracać 200 stron na głównym [emoji4]
Jeżeli chcesz zobaczyć o co dokładnie chodzi to wejdź sobie np na marcówki, one chyba już mają te inne wątki.

Dziewczyny, jeżeli którakolwiek wie jak to zrobić to dajcie znać [emoji4]
 
Kapturek! Super!!! Jesteś pierwszą, która już widziała swoją fasolkę [emoji173]️ Powiedz jak się czułaś, gdy ujrzałaś ten mały cud?

Fajnie by teraz było mieć te wątki różne to byśmy zdjęcia z usg już tam wrzucały i by potem można było sobie porównywać i nie szukać po stronach.

Delicious- Ty zakładałaś nasz wątek, nie znasz się może na tym jak to dokładnie jest z tym wskakiwaniem na główne wątki?

Będziemy marcowo-majowe mamy Haha kwiecień zawrze się pomiędzy [emoji13][emoji13]

To takie niezwykle uczucie, że aż trudno to opisać. Radość, niedowierzanie, wzruszenie - wszystko się mieszało, a jak zobaczyłam to pulsujące serduszko [emoji173]️ mały cud !
 
Dobra, przyznam się bez bólu, że nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo dojechałam do 181 strony i na tym stanęłam.
Gratuluję wszystkim nowym koleżankom. Dajecie nadzieję [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ja muszę się Wam przyznać, że dzisiaj rano jak jeszcze w łóżku leżałam, to zajrzałam na Grudniowe Mamy 2018 i do galerii brzuszków. Pięknie dziewczyny rosną. Tak się jakoś podlamalam... Też już bym taki miała brzuszek. One już są na półmetku, kupują wózki, mają wybrane imiona[emoji852]️ Ehhh... Ale im zazdroszczę...
 
reklama
Do góry