reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Serduszko bije [emoji173]️. CRL 0.38cm. Według OM dzisiaj mam 5t6d, a według usg 6t1d. Poród na 30.03, ale zostaje z Wami jeśli mogę. Zobacz załącznik 884619
Gratulacje!! Super wieści. Oczywiście że zostajesz ż nami. Porody kwietniowek pewnie i tak będą się odbywały od marca do maja [emoji16][emoji16] a te wyliczenia to tylko orientacyjne.
 
reklama
Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Serduszko bije [emoji173]️. CRL 0.38cm. Według OM dzisiaj mam 5t6d, a według usg 6t1d. Poród na 30.03, ale zostaje z Wami jeśli mogę. Zobacz załącznik 884619
Cieszę sie bardzo ze potwierdzone masz już na maksa:) super wiadomość, gratuluje:*
No to pierwsza z nas juz uwidziala swoje maleństwo, teraz czekany na kolejne zdjatka :D
 
Witaj.
Ja też miałam ciągnięcia i bóle no i niestety przyszła do mnie dziś w nocy @ , a gdybym zaszła to miałabym identycznie jak TY ;) bo om miałam 5.07 i poród wychodził na 11kwietnia - ale już po wszystkim i będziemy starać się w tym cyklu :)

Przykro mi ... Następnym razem się uda !
Mam nadzieję jednak, że do mnie nie przyjdzie
 
Kapturek! Super!!! Jesteś pierwszą, która już widziała swoją fasolkę [emoji173]️ Powiedz jak się czułaś, gdy ujrzałaś ten mały cud?

Fajnie by teraz było mieć te wątki różne to byśmy zdjęcia z usg już tam wrzucały i by potem można było sobie porównywać i nie szukać po stronach.

Delicious- Ty zakładałaś nasz wątek, nie znasz się może na tym jak to dokładnie jest z tym wskakiwaniem na główne wątki?

Będziemy marcowo-majowe mamy Haha kwiecień zawrze się pomiędzy [emoji13][emoji13]
 
Cholera, dopiero samiusienkie poczatki ciaz, a juz prawie wszystkie drazliwe tematy przerobione! Zlobki, cc, szczepionki, niezdrowe witaminy dla ciezarnych no ladnie ladnie. Zeby cokolwiek ciekawego zostalo do obgadania na kolejne 8 miesiecy :D
 
reklama
8Ania8 jesteś z Warszawy?

Kapturek gratulacje!!! Super że już jest serduszko :-)

Niby po deszczu chłodniej, potańczyłam z młodym i leje się ze mnie :p
 
Do góry