reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nie spotkałam się, aby w Warszawie któraś nie miała kangurowania. Ze znieczuleniem to już różnie. Kurczę, ale trzeba walczyć o swoje prawa, bo będą robić co chcą.

3 dni przed porodem już chcieli wyciągać? Paranoja. Zwykle się czeka co najmniej tydzień po porodzie.
A ja właśnie w Warszawie się z tym spotykam, praski, bródnowski, tam nie było to zapewnione, przynosili dopiero zbadane i ubrane dziecko.
 
reklama
Cholera, dopiero samiusienkie poczatki ciaz, a juz prawie wszystkie drazliwe tematy przerobione! Zlobki, cc, szczepionki, niezdrowe witaminy dla ciezarnych no ladnie ladnie. Zeby cokolwiek ciekawego zostalo do obgadania na kolejne 8 miesiecy :D
Hahaha, dobre!!! Niedługo to tu o polityce będziemy pisać [emoji23]
 
Dobra, przyznam się bez bólu, że nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo dojechałam do 181 strony i na tym stanęłam.
Gratuluję wszystkim nowym koleżankom. Dajecie nadzieję [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ja muszę się Wam przyznać, że dzisiaj rano jak jeszcze w łóżku leżałam, to zajrzałam na Grudniowe Mamy 2018 i do galerii brzuszków. Pięknie dziewczyny rosną. Tak się jakoś podlamalam... Też już bym taki miała brzuszek. One już są na półmetku, kupują wózki, mają wybrane imiona[emoji852]️ Ehhh... Ale im zazdroszczę...
Porcelana co to za czarne chmury się zebrały ? Zobaczysz, że jak urodzisz swoją upragnioną dzidzię, to będziesz wiedziała, że tak właśnie miało być i że warto było zaczekać :)
 
Hej... u mnie 26dc i od poniedziałku blada kreska na teście a dziś już całkiem wyraźna.
Co do hardkoru to chyba mnie nie po pobijecie. Mam w domu 15mieś bliźniaki [emoji16].
Urodzone SN ja bardzo chciałam SN i się udało.
Cześć Heda i gratulacje [emoji7] jak dziewczynki wszystko ok? No w końcu jakaś czerwcowka 2017 [emoji1]
 
Porcelana co to za czarne chmury się zebrały ? Zobaczysz, że jak urodzisz swoją upragnioną dzidzię, to będziesz wiedziała, że tak właśnie miało być i że warto było zaczekać :)
A jakiś słabszy dzień... Na szczęście mało ich miewam i wiem, że zanim taki następny mnie najdzie to już znowu będę w zdrowej ciąży i wszystko będzie dobrze. Nie ma innej opcji [emoji4]
Pewnie nie doczytalas, bo dawno tu o tym pisałam, ale w połowie maja miałam zabieg lyzeczkowania w 10 tygodniu , bo moja ciąża przestała się rozwijać. Był zarodek, serduszko nie biło. Miałam termin na grudzień, a dokładnie na 30te urodziny mojego Narzeczonego.
 
A jakiś słabszy dzień... Na szczęście mało ich miewam i wiem, że zanim taki następny mnie najdzie to już znowu będę w zdrowej ciąży i wszystko będzie dobrze. Nie ma innej opcji [emoji4]
Pewnie nie doczytalas, bo dawno tu o tym pisałam, ale w połowie maja miałam zabieg lyzeczkowania w 10 tygodniu , bo moja ciąża przestała się rozwijać. Był zarodek, serduszko nie biło. Miałam termin na grudzień, a dokładnie na 30te urodziny mojego Narzeczonego.
Czytałam, bardzo współczuję.
U nas jest problem z samym zajściem, a potem przez złą morfologię nasienia będzie nerwówka czy dziecko zdrowe. Kiedyś planowałam, że najlepiej będzie zajść tak, żeby urodzić na początku roku, teraz wiem jaka naiwna byłam. Jest tyle problemów teraz z zajściem u wielu kobiet i tak często zdarzają się poronienia dookoła mnie, że nie wiem co się dzieje :(
 
reklama
Dobra, przyznam się bez bólu, że nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo dojechałam do 181 strony i na tym stanęłam.
Gratuluję wszystkim nowym koleżankom. Dajecie nadzieję [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ja muszę się Wam przyznać, że dzisiaj rano jak jeszcze w łóżku leżałam, to zajrzałam na Grudniowe Mamy 2018 i do galerii brzuszków. Pięknie dziewczyny rosną. Tak się jakoś podlamalam... Też już bym taki miała brzuszek. One już są na półmetku, kupują wózki, mają wybrane imiona[emoji852]️ Ehhh... Ale im zazdroszczę...
Wcale Ci sie nie dziwie, zycie nas doswiadczylo wtedy... tez czasem miewam takie smutne chwile. Choc powiem Ci ze ostatnio coraz mniej. Zyje praca i nadziejami, ktore wiąże z kolejna ciaza.
Hej... u mnie 26dc i od poniedziałku blada kreska na teście a dziś już całkiem wyraźna.
Co do hardkoru to chyba mnie nie po pobijecie. Mam w domu 15mieś bliźniaki [emoji16].
Urodzone SN ja bardzo chciałam SN i się udało.
Gratulacje :) zazdroszczę blizniakow. Tez bym chciala [emoji7]
To masz takie krotkie cykle, ze Ci wyszla w 22 dc blada krecha?
 
Do góry