reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Nie mogę się otrzasnac z tej smutnej informacji, ciagle o tym myślę i o wczesniejszych dziewczynach, które przeszły to samo. Zanim trafiłam na to forum to sama poronilam dwie bardzo wczesne ciaze i mialam taki zal i poczucie ze to tylko mnie spotyka, a inni nie mają z tym problemu... Jak bardzo sie mylilam... Nie przypuszczalam ze tak czesto dochodzi do poronienia, bo prawda jest taka że publicznie sie o tym nie mówi... Utrata ciąży bardzo boli, a gdy widzisz juz serduszko i nagle wszystko sie kończy to jest strasznie trudne. Trzymajcie sie Kochane. Wasze Aniolki są już w Niebie i tam na Was czekają, tak samo jak moje na mnie...
[emoji25] aż nie wiem co napisac...

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
Nie trzeba cytowac :) Mozna po prostu napisac nick i myslnik. Osoba wywolana bedzie wiedziala o co chodzi, a reszta noe bedzie musiala 7x miajac teho samego tekstu ;)

Mysle, ze wtedy bedzie czytelniej na forum.
No ja niestety nie mam takiej opcji w tel zebym mogła czytać kolej w strony i pisać jednocześnie jeden komentarz z wywołana osoba, dlatego może któraś z Was podpowiedzieć jak na telefonie można zacytować kilka postów żeby były w jednym moim poście?

3jgxsek2cju1kis7.png
 
Myslalam, ze takie metody to tylko w pokoleniu naszych mam... :(

Dziewczyny, uwaga, czasem nie kopiujcie pomyslu obkladania poduszkami i sadzania dziecka, ktore jeszcze nie siedzi!! To bardzo niezdrowe dla malego kregoslupa. Niejedna z nas cierpi katusze z kregoslupem teraz dzieki rodzicom... :/
Spokojnie, nie mówię że siedziała w pionie, bardziej na półleżąco....mózg mam na miejscu...
 
To, ze dziecko probuje sie podonosic jest silne i ciekawe nie oznacza, ze jesli samodsielnie nie siedzi mam je podpierac poduszkami... Moje zdanie jest inne, bo mozna tylko zaszkodzic... Myslisz, ze wtedy takiemu dziecku jest wygodnie i sobie nie nadwyreza miesni?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Ile masz dzieci??
 
Ja juz poczulam taki spokoj ostatnio, bo, niby ten najgorszy czad mial byc za nami a tu takie niefajne i smutne niespodzianki.... Zawsze po takich informacjach mam doła.. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic co czuja dziewczyny...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja
I tak ma być!! :* Ja też się boję, a wizyta dopiero za dwa tygodnie... [emoji26]

ckai43r886icswaj.png
tez za dwa tyg. Strasznie się boje tej wizyty... Ale pocieszam sie ze objawy mam okropne wiec musi byc dobrze...
Wizyta akurat w męża urodziny wiec mam nadzieje ze zrobie mu mily prezent:) gdyby cos bylo nie tak to nie wybaczylabym sobie ze musial akurat w swoje urodziny sie o tym dowiedziec...
 
Do góry