reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Niunius trzymam kciuki żeby to nie było nic groźnego. Dobrze ze ciemne to plamienie

Milkchocolate też się lepiej czuje z tym, że to już początek 8 tygodnia:-)

Ja się narazie niczym nie smaruje. Chyba kupię zwykłą oliwke. Mam tendencje do rozstępów i nie liczę że cokolwiek może mi pomóc.

Co chwila robię się głodna i jak tylko zaczyna mnie ssać w żołądku to od razu mnie mdli ech. Witam w klubie ataków głodu:-)

Kurcze coś mnie dziś ten brzuch za często boli...chyba wezmę druga nospe.
 
niunius33, będzie dobrze. Koleżanka krwawiła całą ciążę i ma zdrowe dziecko.

Ja nie szukam wózka. Rodzę na początku kwietnia, więc gondolę używać bedę najwyżej do sierpnia bo potem to dziecko ciekawskie i chce siedzieć. Tak przynajmniej było z córką. Jak zaczęła chodzić to już do spacerówki nie specjalnie sie pchała, wolała iść i prowadzić. W związku z tym nie będę inwestowała, spróbuję pożyczyć lub odkupić od znajomych albo na olx.

Ja także czerpię z bloga sroki- do smarowania brzucha Pflegelotion fur mama (mleczko z rossmanna- trochę mi zapach przeszkadza) a do higieny intymnej Facelle intim- też rossmannowe.

Muszę poszukać jakiegoś rankingu jakości witamin w ciąży, bo chyba jednak warto dla siebie brać...dziecko weźmie z nas co mu potrzeba, a my potem mamy braki
 
Ja z witamin łykam falvit mama plus kwas foliowy swansona no i duphaston... od wczoraj ciężko mi cokolwiek jeść.... jedynie śniadania się domaga organizm bi inaczej mdleje i mdlosci wygrywają. .. ciśnienie dziś 86/50 wczoraj podobnie. . Jestem niskocisnieniowcem w ciąży.
 
Hej, dlugo mnie nie bylo ale nadrobilam :-)
Fajnie ze nas tak duzo :-)
Ja juz zaczelam byc przerazona ze ciagle glodna jestem !
Musze co 2 godz jesc bo inaczej ssie mnie i niedobrze mi od razu. Do tego mam problemy z zoladkiem, tylko zjem cos ciezko strawnego od razu bol brzucha...
Mam nadzieje ze to minie troche w 2 trymestrze.
Juz niedlugo, u mnie jutro 10tydz.
Przyszly moje wyniki krwi - wszystko super !



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mustela ma beznadziejny skald a poza tym jest bardzo droga :/
Ja sie cała ciąże smarowałam olejem kokosowym i mimo ze przytyłam 20kg nie mam żadnych rozstępów ;) chociaż mówią ze wszystko zależy od predyspozycji bo jedne kobiety sie wogole nie smarują i nic nie maja a inne tony specyfików kłada a i tak rozstępy sie pojawiają.

Polecam stronę Link do: Sroka o.... tam jest wiele analiz kosmetyków szczególnie tych do pielęgnacji dzieci.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

hmm :) moze i ja wykorzystam olej kokosowy, bo zawsze mam w domciu bo regularnie go nakladam na wlosy :)
Ja smaruje się Palmers cocoa butter i bio-olejek , jak narazie jest oki zapach mi nie przeszkadza :)

Co do płci dziecka koleżance właśnie na genetycznych w 13 tc powiedzieli że dziewczynka na 70% i już tak zostało , wiec kto wie może i u mnie się uda zobaczyć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

eh ja bym chciala juz plec znac :D bo tyle pieknych rzeczy do kupienia i niewiadomo na co sie decydowac :D

Kurde, a ja wczoraj miałam tak wilczy apetyt, że zjadłam właśnie banana, za chwilę wielkiego pomidora a i tak głodna byłam i zjadłam sałatkę (taką zrobioną wcześniej z majonezem:/) no i miałam wyrzuty sumienia :/ ostatnio mam wieczorami takie napady wilczego głodu a wstrzymać ciężko bo mam drgawki i od razu mi słabo... :(

nie bądź na siebie zła... ja własnie siedze przed laptopem i wcinam frytki! i kto tu ma miec wyrzuty :D
mam na usprawiedliwienie, ze ziemniaczki z przydomowej działki :D mam nadzieje,ze bedzie mi to wybaczone... nie moglam sie postrzymaac :D
 
niunius33 będzie dobrze, trzymam kciuki

W końcu mam meldunek i umówiłam się do położnej (13.09) i na usg (27.09). W następnym tyg jadę do polskiego, żeby sprawdzić co z krwiakiem to też mi zrobi usg więc nie jest źle:-)

Nie zazdroszczę Wam tych mdłości i wymiotów mnie na szczęście nic nie męczy. Za to dziwnie mnie ćmi podbrzusze tak trochę miesiączkowo ale to może po duphastonie? Wczoraj jajnik mnie tak bolał, że wzięłam nospe,
 
reklama
Igusiad mnie dziś cały dzień cmi podbrzusze. I też wzięłam nospe ale nic mi to nie dało. Niby jak na miesiączkę ale bardziej po bokach. Mdli mnie coraz bardziej:-(
 
Do góry