reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

A co do stronki Sroki, to zawsze patrzcie z którego roku sa informacje i porownujcie sklady na etykietach, bo one sie zmieniaja, raz w lepsza, raz w gorsza strone.
Np recenzja Palmersa pare lat temu byla srednia, a w 2014 r. zmienil sklad, usuwając te slabe składniki.

No a w jednym miejscu na blogu w starszym poście zachwala oliwkę Babydream, a w jakimś nowszym pisze o tym oleju sojowym gdzie w starszej wersji też był. Ogólnie brakuje trochę aktualizacji, ponieważ w jakimś takim zestawieniu gdzie pisze o różnych produktach jest, że jest dobry a dopiero gdy znajdzie się recenzje jest info że jednak kiepsko, że ten olej tam jest... dlatego lepiej podwójnie sprawdzić :)
 
reklama
No ale dlaczego masz wyzuty jak zjesz? Jesz też dla maluszka i nie ograniczaj sobie jak masz na coś ochote :) ja wczoraj zjadłam na kolacje 5 kromek chleba gdzie nigdy w zyciu tyle nie jadlam :) :)

do smarowania brzucha i piersi używam masła SHEA

No ale z drugiej strony już ważę sporo więc nie powinnam w ciąży przytyć więcej niż 10 kg dlatego muszę się pilnować... no ale ciężko z takimi napadami :) :) w dzień jem co ok 2 godziny i właśnie nie wiem dlaczego tak jest. Moze jak wrócę do pracy i będę się wcześniej kłaść spać to mi się poprawi :) :)
 
Też mnie łapią ataki głodu , pomimo mdłości , zwłaszcza wieczorem przed spaniem coś za mną chodzi sama nie wiem co , teraz zrobiłam sobie smoothi i już głodna jestem , tyle że słodyczy nie jem ale na ananasa to mam cały czas ochotę :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo tych opasek przeciw mdłością (kiedyś zastanawiałam się nad Sea Band) to kupiłam sobie przed ciążą Transway czy jakoś tak. Muszę przyznać że pomogło. Byłam zadowolona. Mają taki minus że są jednorazowe a te Sea Band chyba można wiele razy używać.
Mi na te mdłości przed snem pomogło jedzenie godzine wcześniej. Trzeba albo zjeść i iść za godzinę spać albo zjeść późno w nocy, nie ma rady. Tak jest u mnie. Ogólnie bardzo się pilnuję by jeść co te 2, 3 godziny. Wtedy jest w porządku.
 
ostatnio mam wieczorami takie napady wilczego głodu a wstrzymać ciężko bo mam drgawki i od razu mi słabo... :(
Koniecznie powiedz o tym lekarzowi. To brzmi jak hipoglikemia - spadek cukru (moze byc sama, a moze towarzyszyć cukrzycy. Moj maz jest cukrzykiem i ma zarowno mega wzrosty cukru, jak i spadki, w których sie trzesie).
Masz mozliwosc pozyczyc od kogos glukometr, by zbadac w takiej chwili cukier?
 
Nadrobiłam Was dziewczyny :) co, do, kremów na razie nie uzywam zadnego choc slyszalam ze ze śluzu ślimaka jest najlepszy aczkolwiek musze sie dowiedzieć czy w ciazy mige go uzywac. Koszt ok 100 zla ale dla rozstępów warto:)
Co do, nudności mecza mnie wieczorem w nocy budzi mnie glod.. I,tak juz jem pozniej zeby,nie klasc sie glodnej ale ok 4 musze zjesc.. Staram sie zjesc jablko albo suszone morele czy sliwki ale nie zawsze to mnie zaspokoi... Zaraz dochodzi takie ssanie w zoladku i bol glowy, ze musze zjesc...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Nadrobiłam Was dziewczyny :) co, do, kremów na razie nie uzywam zadnego choc slyszalam ze ze śluzu ślimaka jest najlepszy aczkolwiek musze sie dowiedzieć czy w ciazy mige go uzywac. Koszt ok 100 zla ale dla rozstępów warto:)
Co do, nudności mecza mnie wieczorem w nocy budzi mnie glod.. I,tak juz jem pozniej zeby,nie klasc sie glodnej ale ok 4 musze zjesc.. Staram sie zjesc jablko albo suszone morele czy sliwki ale nie zawsze to mnie zaspokoi... Zaraz dochodzi takie ssanie w zoladku i bol glowy, ze musze zjesc...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Mam dokładnie to samo! Najgorszy jest ten głód w nocy... :)

w57vskjog7p17owg.png
 
Ja dzisiaj zaczelam 7t+0 xD jakos tak czuje się w swietnej formie ze jestem po 6tyg choc wiadomo ze to jeszcze nic nie znaczy..wizyte mam a pon 12.09 mam nadzieje ze zobacze serduszko [emoji16]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
miałam przed chwilą plamienie ciemno czerwone/brązowe(?) i to dość mocne :( a podczas aplikacji luteiny na patyku też dużo krwi(?)... Jadę za chwilę do szpitala, strasznie się boje co się mogło stać :(
 
Do góry