reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej:-) relacja z wizyty. Na chwilę obecną spodziewam się bliźniąt jednojajowych. Maluszki mają po 3 mm i jednemu już biło serduszko! Za dwa tygodnie wizyta kontrolna i zakładamy kartę ciąży. Jestem w szoku, wystraszona i szczęśliwa.

Wybaczcie że nie odniose się do wszystkich ale muszę ogarnąć mieszkanie i siebie bo jutro do pracy:-) aż mnie mdli mocniej z tej radości ha ha ha
 
reklama
Hej:-) relacja z wizyty. Na chwilę obecną spodziewam się bliźniąt jednojajowych. Maluszki mają po 3 mm i jednemu już biło serduszko! Za dwa tygodnie wizyta kontrolna i zakładamy kartę ciąży. Jestem w szoku, wystraszona i szczęśliwa.

Wybaczcie że nie odniose się do wszystkich ale muszę ogarnąć mieszkanie i siebie bo jutro do pracy:-) aż mnie mdli mocniej z tej radości ha ha ha
Gratulacje super wieści :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
92Tynka no proszę! Gratulacje :) Zazdroszczę, zawsze chciałam mieć bliźniaki :)

aal - poczekam już ten tydzień na USG. Plamienia już nie mam, więc się nie niepokoję. Ja też miałam wysiłek (6 h jazdy samochodem) i seks - teraz lekarz zabronił i jednego i drugiego ;) . Grzecznie sobie leżę i odpoczywam.

Dzwoniłam do pracodawcy powiedzieć o ciąży...i nie jest zachwycony. Jestem na umowie próbnej, nie sądzę, żeby mi przedłużył...Teraz mam 2-tygodniowe L4. Trochę załamka :(
 
Oj dziewczyny nieciekawe wiesci macie. Odpoczywać i miec nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Ja dzis zjadlam wiecej cebuli i czosnku niz przez ostatnie pare miesiecy. Tylko po mleku z czosnkiem i miodem o malo nie lecialam do lazienki. Mąż kupił mi w aptece jakies tabletki na ból gardla dla ciężarnych z pszczelim pylkiem i sprey do nosa z sola morska. Najgorsze ze jutro musze isc do pracy :/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej
92Tynka - gratuluje :) ciekawe czy chłopaki będą czy dziewuszki
Al- trzymam kciuki, żeby wszystko się wyjaśniło pozytywnie
Lucy - teraz nie przejmuj się pracą, póki co to zwolnienie możesz ciągnąć do dnia porodu, a potem macierzyński

U mnie mdłości coraz większe, w ogóle taka wypompowana się czuje, osłabiona. Wczoraj w dzień spałam od 17 do 19:30 i poszłam znowu spać o 21:45 i do rana spałam, dla mnie bez ciąży nie do pomyślenia. W poniedziałek idę do gin, poproszę o coś na te moje całodzienne mdłości, bo tak dłużej funkcjonować nie mogę i coraz gorzej mi się ogarnąć do pracy na 7:00.
Jutro z synkiem idę na rozpoczęcie roku szkolnego :)
 
Dziewczynki trzymajcie się - odpoczywajcie i starajcie się nie stresować. Mam nadzieję, że Duphaston pomoże i Dzidzie się wybronią :) Trzymam kciuki za każdą z Was :) :*

Gratuluję Bliźniaków! Cudownie! :)

Ja byłam na wizycie i wszystko jest w porządku i już jestem pewna z którym ginekologiem zostanę :)
 
reklama
Do góry