reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Kasiu trzymam kciuki. Daj znać po wizycie.
Ja też mam trochę siwych włosów, ale jakoś przeżyję bez farbowania. Wolę nie ryzykować ;)
 
reklama
Witajcie,
Ja już jestem po wizycie serducho pieknie biję,dzidziuś ma 2 cm termin porodu 5 kwietnia :D jest jeszcze mama na forum która ma taki termin ? kolejna wizyta za 4 tyg

Kasia trzymaj się !!!

Co do farbowania włosów to mit można spokojnie farbowac teraz są farby bez amoniaku dużo lepsze niz za czasów naszych mam, ja mam czarne włosy i nie wyobrażam sobie aby sie nie pozbyć siwych klakow ;) w pierwszej ciąży farbowalam i wszystko oki

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawno się nie odzywałam.

Juz nie jestem w ciąży wczoraj zaczęłam plamic raz mocniej raz słabiej. Popołudniu miałam wizytę. Niby pęcherzyk jest proporcje ma idealne, ale zarodka nie było widać (6t4d). Objawów ciążowych zero. Bole typowo okresowe plamienie zamieniło się w krwawienie.

Także życzę Wam spokojnych ciąż i gładkich rozwiązań. Trzymajcie się :*
 
Dawno się nie odzywałam.

Juz nie jestem w ciąży wczoraj zaczęłam plamic raz mocniej raz słabiej. Popołudniu miałam wizytę. Niby pęcherzyk jest proporcje ma idealne, ale zarodka nie było widać (6t4d). Objawów ciążowych zero. Bole typowo okresowe plamienie zamieniło się w krwawienie.

Także życzę Wam spokojnych ciąż i gładkich rozwiązań. Trzymajcie się :*
u mnie 5t1d tak jak pisałam plamię wiec.. pewnie się spodkami na forum mamuś maj/czerwiec:)
 
Trzymam kciuki żeby jednak u Ciebie było wszystko w porządku :)
Daj znać po wizycie.
Lekarz sprawdzał mi czy nie mam żadnych krwiakow co mogłoby plamic. Tylko ja czułam ze to tak się skończy bo zero objawów itd czuje się takie rzeczy. U mnie od początku był problem z przyrostem hcg.
Ale nie załamuje się i jak tylko wszystko ustapi wracamy do starań które też są przyjemne[emoji14]Lepiej jednak teraz ze tak się stało niż kiedy usłyszysz serduszko. Natura wie co dla nas najlepsze .
 
Dawno się nie odzywałam.

Juz nie jestem w ciąży wczoraj zaczęłam plamic raz mocniej raz słabiej. Popołudniu miałam wizytę. Niby pęcherzyk jest proporcje ma idealne, ale zarodka nie było widać (6t4d). Objawów ciążowych zero. Bole typowo okresowe plamienie zamieniło się w krwawienie.

Także życzę Wam spokojnych ciąż i gładkich rozwiązań. Trzymajcie się :*

Przykro mi :( i owocnych starań życzę. Następnym razem na pewno będzie dobrze.
 
Witajcie,
Ja już jestem po wizycie serducho pieknie biję,dzidziuś ma 2 cm termin porodu 5 kwietnia :D jest jeszcze mama na forum która ma taki termin ? kolejna wizyta za 4 tyg

Kasia trzymaj się !!!

Co do farbowania włosów to mit można spokojnie farbowac teraz są farby bez amoniaku dużo lepsze niz za czasów naszych mam, ja mam czarne włosy i nie wyobrażam sobie aby sie nie pozbyć siwych klakow ;) w pierwszej ciąży farbowalam i wszystko oki

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
A jakiej farby używasz? Mi farby bez amoniaku nie kryją siwych włosów.
 
reklama
Jak u Was z siwymi włosami w okresie ciąży? Ja niestety mam je tu i owdzie a ze moje włosy są koloru ciemnego to wszystko widać... :rolleyes2: nie farbuje teraz włosów ale może wiecie coś na ten temat?:hmm:
Ja byłam u gin w poniedziałek i powiedziała, że można farbować, że teraz nie ma takich szkodliwych farb :-)
 
Do góry