reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej,
Dawno sie nie odzywalam, jakies 20 stron temu sie witalam :-) ale nadrobilam wszystko. Wow ile mam przybylo, super !
Ja dzis zaczelam 7 tydzien wg OM. Wizyta 22 sierpnia, pierwsza. Mieszkam w Stanach, tutaj na pierwsza wizyte umawiaja w 8 tygodniu dopiero. USG bedzie, moge z mezem przyjsc :-) Moja ginekolog w pierwszej ciazy na emeryture przeszla wiec szukalam nowej aby ta druga mi prowadzila. Zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie spoko.
Z dolegliwosci nie mam mdlosci, ale w brzuchu burczy non stop i zmeczona i senna jestem okropnie. Energii zero... W pierwszej ciazy mdlosci byly. No i brzuch mam wzdety jak balon. Do tego jeszcze upaly u nas niesamowite wiec mysle ze przeklada sie to na moje samopoczucie ...
No nic w poniedzialek mam nadzieje uslyszymy serduszko :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mam zgage....dramat..nie moge przez nia zasnąć w ogole..

f2w33e3k96ygyz81.png

 
mama- o nie już zgaga , mnie męczyła w obu ciążach tylko pózniej , a ty już współczuje

american girl- powodzenia w poniedziałek :-) u nas w Pl narazie upały odpuściły ale tez znowu mają przyjść


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesc dziewczyny. Uf nadrobilam was,ale bylo ciezko. Bylam na usg nadal nie widac serducha. W dodatku macica twarda, plamienia no i dostalam nospe forte i luteine. Kazala mi zrobic bete. Mysle zeby isc we wtorek prywatnie i na lepszym sprzecie poogladac bo na nfz miala bardzo kiepski. Nawet zarodka nie widziala a ja go wczesniej prywatnie widzialam. Dobrze ze mam mega objawy bo pewnie bym sie bardziej martwila. A tak to mega mdlosci, chec na sledzie i wrazliwe piersi mowia ze jest ok.
Teraz stwierdzilam ze lepiej na poczatku robic bete i o ile jest ok do lekarza kolo 9 tyg. Tyle usg a tu raz widac, raz nie. A wszystko wina sprzetu.
 
czesc dziewczyny. Uf nadrobilam was,ale bylo ciezko. Bylam na usg nadal nie widac serducha. W dodatku macica twarda, plamienia no i dostalam nospe forte i luteine. Kazala mi zrobic bete. Mysle zeby isc we wtorek prywatnie i na lepszym sprzecie poogladac bo na nfz miala bardzo kiepski. Nawet zarodka nie widziala a ja go wczesniej prywatnie widzialam. Dobrze ze mam mega objawy bo pewnie bym sie bardziej martwila. A tak to mega mdlosci, chec na sledzie i wrazliwe piersi mowia ze jest ok.
Teraz stwierdzilam ze lepiej na poczatku robic bete i o ile jest ok do lekarza kolo 9 tyg. Tyle usg a tu raz widac, raz nie. A wszystko wina sprzetu.
Wszystko bedzie dobrze.;)

Chyba już wiem dlaczego sie budzę w nocy. Z pragnienia. Mam strasznie sucho w ustach i non stop chodzę z butelką i popijam wodę.

Dziewczyny smarujecie już czymś brzuch i piersi?
Ja mam taka oliwke z rossmana dla kobiet w ciąży ale chcialabym zainwestowac w cos lepszego ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie 2dni temu kupiłam serum do biustu bo było na mega promocji :D
Tyłek i nogi już wcześniej smarowałam takim serum na cellulit a resztę ciała balsamem. Przyjaciółka ma mi dać nie zużyte po swojej ciąży j też jakieś kremy to będę używać :) osobiście myślę że nieważne co używasz, jeżeli będzie się to robić regularnie to da efekt. Ale jeżeli ktoś ma predyspozycje do różnych rzeczy to nic nie pomoże w 100% tylko w jakimś stopniu.

Ja z objawów nie mam kompletnie nic oprócz biorących piersi ale już mniej mnie bolą albo się zaczęłam przyzwyczajać. Ale urosły już tak że w tym tempie już za 2-3tygodnie będę musiała koniecznie kupić nowy stanik o_O
a nieeee sorry jeszcze mam problem z załatwianiem spraw w toalecie :/ jedzeniowo kompletnie bez zmian. Spanie też.
 
Dzisiaj testowałam (33dc) i test negatywny. Dziwne to, bo co miesiąc od lat, na co najmniej 5 dni przed okresem miałam plamienia, a teraz ani plamień - za to suszaaaaa....Spróbuję jeszcze raz we wtorek, jak nie dostanę @ to pójdę do lekarza.... Kurczze, zadomowiłam się już u Was ;-)
 
Ostatnia edycja:
nati/misio - ja też Pregna + i po dwa magnezy dziennie.

pesca - kurcze masakra z tym NFZ. Lepiej rzeczywiście idź prywatnie, nie warto się stresować. Wszystko na pewno jest dobrze :)

An-ia - mnie też cały czas suszy :D Czytałam żeby smarować się od 3-4 miesiąca dopiero, więc jeszcze jest czas...no i wyczytałam też że najlepszy do smarowania i w przystępnej cenie jest Palmer's i zamierzam go wypróbować.

A Wy dziewczyny macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

nukaakun - wow, czwarta ciąża! Gratulacje! Ja sama mam 3 rodzeństwa, świetna sprawa :D

ni_kusia może betę sobie zrób? To chyba najbardziej miarodajne. Mi pierwszy test (też ok. 32-33 dc) wyszedł z tak bladą drugą kreską, że prawie jej nie zauważyłam ;)
 
reklama
Mi sie wydaje ze zaczecie smarowajiansie na ostatnia chwile kompletnie nie zdazy skory przygotowac jak co, a z zapasem to rzeczywiscie ma szanse ale ja sie z koniecznosci smaruje od zawsze czymstam wiec mi to roznicy nie robi zeby dalej to robic ale wydaje mi sie z moich doswiadczen ze na efekty poczucia zmiany jakosci skory trzeba poczekac a jak sie zacznie smarowac dopiero w chwili gdy skora zacznie sie rozciagac to moze byc troche za pozno, takie moje zdanie :)
 
Do góry