reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Hej ;) napewno dasz rade a dzieci będą się cieszyć bo mala różnica wieku bedzie między nimi ;)

Dziewczyny czy wy tez macie taki niesamowity apetyt? Ja dzis na śniadanie zjadłam dwie bułki aż sama sie siebie wystraszylam[emoji14]nie chcę przytyć 20kg[emoji14]
Ja też tak miałam i też się bałam co to będzie dalej ;) szczególnie, że jadłam głównie banany a to takie kaloryczne. Ale już mi przeszło. Przez 2 dni tak mnie męczyły mdłości i prawie nic nie jadłam. I w efekcie waga w dół a nie w górę.
 
Witajcie Dziewczyny :)
Trochę Was poznałam czytając wczoraj co naskrobałyście. Jesteście bardzo sympatyczne , miłe i wspierające , byłoby mi milo gdybyście mnie przyjęły do swojego grona. Mogę?

Moja ciąża jest nieplanowana, gdyż mam już w domu 8-miesięcznego synka.
Gdy się dowiedziałam ogarnął mnie lęk i przerażenie - jak ja sobie poradzę.
Cały czas oswajam się z tą myślą, musiałam zweryfikować plany na przyszłość, chociażby z pracą.
Mój termin porodu wychodzi na 15 kwietnia. Jestem po pierwszej wizycie, serduszka jeszcze nie było widać, czekam do następnej wizyty 8 września.

Pozdrawiam
Witaj [emoji6] pewnie że Cię przyjmiemy. Mamy w ten sam dzień wizytę [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak brałam w ciąży z synkiem. A teraz mam luteinę dopochwową 4 razy dziennie, więc to właściwie chyba to samo Jeśli chodzi o dawkę :-)
Nie znam się ale w poprzedniej ciąży na tym etapie bralam luteine a slyszalam o duphastonie i pytalam gin czym to się różni a ona mi odpowiedziała że bierze się albo jedno albo drugie.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nukaakun, podziwiam bo u mnie koleżanki w pracy to raczej twierdzą że nie chce im się do pieluch wracać a tu widać u Cibie olbrzymie pokłady miłości i cierpliwości./
Ja po sobie nie wiem czego mam się spodziewać bo to moja pierwsza ciąża więc wszystko przede mną :) Z jednej strony mam milion obaw a z drugiej jestem strasznie podekscytowana. Podobnie zresztą ma mój mąż :)
 
Ja w pierwszej ciazy bralam duphaston 3x dziennie a teraz na raziw biore luteine. Moj gin mowi ze duphaston jest mocniejszy.

W ciazy z corka przytylam tylko 8 kg ale i apetyt mialam marny.
Teraz do poludnia znowu mecza mnie okropne mdlosci, za to popoludniu mam mega apetyt. Staram sie jesc duzo owocow zeby byle czym sie nie zapychac ☺
 
Ja w pierwszej ciazy bralam duphaston 3x dziennie a teraz na raziw biore luteine. Moj gin mowi ze duphaston jest mocniejszy.

W ciazy z corka przytylam tylko 8 kg ale i apetyt mialam marny.
Teraz do poludnia znowu mecza mnie okropne mdlosci, za to popoludniu mam mega apetyt. Staram sie jesc duzo owocow zeby byle czym sie nie zapychac ☺

Ja się cieszę bo w sumie jakiegoś mega apetytu nie mam :) Bardzo bym chciała, żeby tak już zostało ale obawiam się że nie może być aż tak cudownie :)
 
Ja po wizycie na pogotowiu też mam przepisany 2x dziennie po 1tabl duphaston oraz 2x po 2 luteine dopochwowo. Skoro lekarz tak przepisał to chyba wie co robi dziewczyny ;-)

Ja z córką przytulania 7kg i po porodzie tylko tyle mi spadło. Teraz mam ciągle mdłości...

Miłki pociesze Cie że moja 20-sto letnia siostra wpadła z pierwszym a za pół roku z drugim. Jakoś dają sobie radę więc będzie dobrze. Choć rozumiem Twoje obawy. Moja córka ma 1,5roku i też nie wiem czy i jak dam sobie radę
 
reklama
Do góry