reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja przewaznie czuje cos takiego wieczorem jak leze na plecach nie jest to bol a wlasnie jakby sie cos rozpychalo :) mam nadzieje ze niedlugo poczuje ruchy maluszka ;)
 
Witajcie dziewczyny. Dziś pierwszy raz głód nie dał mi spać. Tak jak cały czas nie mogłam patrzeć na jedzenie i zmuszalam się żeby coś zjeść tak dziś musiałam wstać i zjeść.

Zrobiła mi się opryszczka nad warga wystraszylam się jak nie wiem bo słyszałam że jest bardzo nie bezpieczna ale okazało się ze jest niebezpieczna gdybym przechodziła ja pierwszy raz ... ale i tak się przejdę do lekarza bo córka ma kurzajke na plecach i chce żeby to również zobaczył lekarz czy to na pewno kurzajka

Ale się pogoda zepsuła :( aż się wstać z łóżka nie chce, moja mała wstała gdy odprawiłam starszaka do szkoły ale dalej poszła spać bo jest tak ponuro.

 
Witam Was ponownie;)
Nie znalazłam się w liście mam - bez komentarza, ale mam nadzieję, że mogę tu czasem pisać;);)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty! będzie dobrze! najważniejsze jest pozytywne myślenie:)
Ja czekam na wyniki badań prenatalnych, miałam je tydzień temu i pani dr uznała, że wszystko ok. Maluszek miał 6 cm plus nóżki;);) bo te wymiary to bez nóżek podają;)

Miłego dnia dla Was;)
 
Agaj44 jezeli sie nie zglosilas do dziewczyny, ktora robila liste to Cie nie ma :) jej juz z nami nie ma, niestety stracila maluszka, mnie tez nie ma na liscie, bo sie nie zglosilam. Ale im nas wiecej tym lepiej :)
 
Musi powstać nowa lista , tak jak pisze Dominika poprzedniej nie da się zmienić i nic do niej dodać , osoby która ja tworzyła niestety już z nami nie ma :(
 
Hej[emoji5] nie bylo mnie dwa dni i nie dam rady nadrobic wszystkiego[emoji5]
O co chodzi z ta zamkniętą grupa? Tzn wiem o co chodzi ale ja juz w niej jestem czy jak? Jest jakis oddzielny watek? Bo ja ani na komputerze ani w aplikacji nic nie widze nowego...
Zaobserwowalyscie u siebie np w nocy jak Wam sie chce siku ze macie piekne goreczki na brzuchu? Pecherz wypycha macice jak jest pelny. Ale u mnie tylko jak leze na plecach. Jak sie budze w nocy to najpierw sie glaszcze po brzuszku a dopiero potem wstaje[emoji5]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry