reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Cześć, ale dziś naskrobalyscie, a w weekend taka cisza była ;) ja kawe pije jak mam ochotę :) a póki co czuje się super, tylko zgagę mam po posiłkach ale nie ma masakry. Za to pierwsza ciąża tragedia wymiotowałam, modliło mnie, zgaga 24h przez 9 mies i non stop byłam śpiąca.
Moja Aurela chyba idzie do przedszkola we wrześniu, ja mam obawy bo tez jest bardzo mamusiowym paczusiem, moim słoneczkiem.
Powiem Wam szczerze, trochę mi wstyd ale zaczęłam się obawiać czy zaakceptuje drugie dziecko. :( aż mi głupio. Aurelia jest moim oczkiem w głowie, mam bardzo delikatnie mówiąc fioła na jej punkcie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alcarin - ooo tak. Chociaż mi najbardziej szkoda sushi. Uwielbiam je jeść...
Kupiłam sobie na wakacjach kilka różnosmakowych nalewek i żadnej nie spróbuję...
Ale czego się nie robi dla upragnionego dzidziusia :D

Dziewczyny, a pijecie kawę? Ja co rano piję małą, bardzo słabą kawę z 1 łyżeczki Nescore. Moje koleżanki które były w ciąży w 2014 jeszcze piły tylko Inkę...a te z 2015 już śmiało kawę raz dziennie, byle nie mocną. A jak Wy?
Kawy nie lubię to tez problemu nie mam. Kolezanka pila przez cala ciążę taka bardzo slaba kawe,a kuzynka inke na pewno.

 
Ja też pije owocowe herbaty. A to nir można??? Sushi tez mi żal [emoji24] buuu

Agatix W week cisza bo wszystkie świętowali wolne albo czas z rodzina na calego [emoji3]
Ja szybko czuje glod i strasznie mi dziwnie jak nie zjem szybko. Jestem taka glodna, ze zjadlabym konia z kopytami,a zaczynam jesc i dziubne troszeczkę i mam dość...

 
Alcarin - ja nie dziwgam, bo i tak nie moge... W czerwcu zerwalo mi sie więzadło macicy (tzw obnizenie narządów rodnych). Prawdopodobnie dzieki przeciazeniu w ciazy... gdybym tylko wiedziala, ze takie konsekwencje moze niesc przytycie tych 24 kg...

Faktycznie niektórych ziol i kwiatow pic nie wolno, bo czesc moze mieć dzialanie poronne, czesc wywolywac skurcze, część po prostu niekorzystnie dzialac na maleństwo. Ale czesc to mity.

Kofeina z kawy tez trafia do dziecka. Potem podczas kp tez ;) Dziecko moze byc nerwowe - przykladowo jak u doroslego kofeina jest usuwana po paru godz., tak u noworodka po 72 godz., bo jego wątroba nie umie jej metabolizowac.
Ja póki co przeszlam na inke z dodatkiem pol lyzeczki kawy.
 
Ale mi smaka na shusi zrobiłyście... i chyba jutro zjem ale po prostu bez surowej ryby :) a herbate malinową można pić?? Ja od długiego czasu pije Inke więc luzik z kawką.
a no dzisiaj się narobiłam kompotów z malin i musiałam poleżeć bo brzuch bolał
 
reklama
Do góry