reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Kurczę zauważyłam, że jak piszę na telefonie to nie zawsze dodają się kropki na końcu zdania i moje wypociny śmiesznie wyglądają
Aniu Twoi chłopcy będą później zajmować się sami sobą. Co się odwlecze to nie uciecze
 
Ja przewijam normalnie w wózku, dobrze ze taka pogoda to nie ma problemu.

Wody nie daje, ale moja Kaja w ogóle nie chce z butelki pic ... Wystarczy ze z podaniem żelaza sie z nią umecze :(

Antus zazdroszczę, moja tez jeszcze jakiś czas temu tak spala a teraz się zupełnie przestawila, zastanawiam się czy nie ma to związku z etapem rozwoju, ze taka wyczulona na dzwieki sie zrobila i ciężko jej zasnąć.
 
Dzień dobry :) dziś mieliśmy bardzo dobrą noc. Karmienie o 23, 3-4 i 7. W porównaniu do poprzedniej nocy gdzie od 1 były problemy z brzuszkiem , to czuje sie jak nowo narodzona ;)

Zaczynam się martwić jak oduczyć Anie spania z nami w łóżku. W dzień w ogóle sama nie chce zasnąć. Max 10 min w łóżeczku i ryk. Musimy ją odkładać jak juz dosyć twardo śpi. Czekam jeszcze jak jej się z brzuszkiem ustabilizuje bo to ją bardzo często wybudza i podejmę jakieś próby przestawienia

Aniu chłopcy są cudowni ♡
 
Feniks, moja Maja spała tylko u mnie na rękach w dzień, albo na moim brzuchu i trwało to dość długo ale za którymś razem nie obudziła się przy przekładaniu. Nigdy nie miała później problemów ze spaniem w swoim łóżku i z zasypianiem w nim. Myślę, że na wszystko przyjdzie czas.
 
To z nami nie dość że chłopaki śpią to jeszcze córka[emoji14]chłopaków biorę nad ranem jak im smoki wypadają bo nie chce mi się wstawać :) a córkę nie mogę oduczyc a jak już usnie to w nocy i tak wędruje do nas :/

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę, że po 3 mcu można uczyć samodzielnego zasypiania, wcześniej maluch chce być jak najbliżej mamy i no brzuszkowe problemy nie pomagają. Chociaż mój Igor odpukać od kilku dni zaczął zasypiać sam w łóżeczku, nawet w dzień tylko musi być porządnie odbity i karuzela włączona :)
 
reklama
U nas byl problem z oduczeniem usypiania na rękach Julii, ale ja się późno za to zabrałam. W nocy od poczatku spala z nami, potem dostala duże lozko i nie bylo problemu zeby spala sama.
 
Do góry