reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Antuś slodziak z twojej córeczki:-)
Nie przejmuj się tym że od razu nie podchodzisz. Ja też tego nie robię, chociaż mam tylko jedno dziecko. Czasem się po prostu nie da ;-)

Drobi jak wymieszam z mleczkiem i podam z łyżeczki to chętnie wypije, ale jak samo to tez się krzywi:-)

Ja swojej tez nic nie podaję oprocz mojego mleczka - polozna i pediatra powiedzieli to samo co Drobi. Ale tak sobie myślę zeby się zaopatrzyć jednak w jakieś mm tak na wszelki wypadek, żeby w domu było.
 
reklama
Dziewczyny ja tez słyszałam, żeby nie dopajać przy kp ale sama położną powiedziała mi, ze wykoncze się jak na każdy płacz małego dam cycka i nic mu się nie stanie jak czasami dostaje wode. Sama bym nie dala ale skoro położną tak powiedziała to dałam. Każdy mówi inaczej i czasami ciężko się połapać.
Strasznie to zabrzmi, ale mój mąż zawsze mówi "przecież to tylko dziecko". W takim kontekście, że nie zaleca się dawania wody, ale jak dam to Antek przeciez nie wybuchnie, nic mu się nie stanie jak go wykapie codziennie przy dzisiejszych zaleceniach że kąpie się rzadziej, itp.
 
E tam woda na pewno nie zaszkodzi :D ja tylko nie daje bo myślę że nie potrzebuje i tyle nie uważam ze jak ktoś robi inaczej to robi źle :)
 
z tego co pamiętam to Majki nie dopajałam bo nie było takiej potrzeby, ale Antek rzeczywiście co chwile chce być na cycku ale tej wody to póki co dwa razy dałam
 
Dżoana dzięki:), no to chyba zostaje mi tylko oliwka,a potem zobaczymy co będzie.
Dziewczyny ja też czasem podaję wodę,bo zazwyczaj jest tak że odstawię od cyca a Krzysia łapie czkawka jest mi go szkoda że się meczy i daje troszkę wody żeby przestała.
Co do czapek to też chętnie bym przestała zakładać bo mój newrusek nie lubi, ale jakoś mam obawy że się rozchoruje czy coś a tego bym sb nie wybaczyła.
Ja też karmię piersią ale jak na razie niczego sobie nie odmawiam i maluszek też na razie nie ma problemów:)
 
Przepraszam dziewczyny ale ostatnio nie mam czasu zeby zajrzec...Jest masa rzeczy do zalatwienia. Wiadomo, ze wszystko ja zalatwiam, bo maz w pracy. Do tego wizyty u pediatry, mojego gina i tak to jest. Wlasnie bylam wczotaj u gina i powiedzial ze ten moj porod to byl mocno naciagany, bo przy 9cm rozwarcia i twardej szyjce... poza tym za wysoko zrobili mi ciecie i przez to skora brzucha nachodzila na rane, ta sie zagrzala i dlatego mi sie saczylo i zrobil mi sie krwiak...ahhh wszystko nie tak z tym moim porodem... na szczescie u pediatry wszystko ok, mala rozwija sie prawidlowo,wiec jedno dobre.

Co do noszenia czapeczek, ja sie chyba przerzuce na opaski dla malej, bo w czapeczce to ma tak glowe spocona ze szok.

Antus przekochana ta Twoja coreczka.
 
Milady moja się nie wscieka przy zmianie piłeczki, na dworze podkładam podkład i przebierać w wózku lub w aucie
Antus kochana siostra :-) moja też buja w bujaczku albo wózku i mówi ciiiciii slodziaki :-) co do sytuacji co opisalas u mnie też tak bywa że nie mogę od razu podejść do jednego lub drugiego nawet jak płaczą bo to 2 małych dzieci muszę je nakarmić czy ubrać starsza czy dać jej jedzenie i jest czasami ciężko np dziś w nocy Ulka płakała i chciała na ręce a ja karmilam Helenke...
Drobi moja się krzywi i wypluwa ;-)
Ja też nic nie podaje tylko cycus :-)
Dzoana rozumiemy że dużo spraw na głowie masz super ze z małą wszystko dobrze :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam dziewczyny ale wszystkiego nie nadrobie przy moich dwóch cwaniakach. Wszystko robią razem albo jeden po drugim nie ogarniam[emoji14]Nam jeszcze nie zdarzyło się na dworze przebierać ale jak ciepło to bym szybciutko w gondoli przegrała. Moje chłopaki też woda nie oszukam i muszę ich karmic co 2i pół godz.
Antus ja cię rozumiem. Moje też krzyczą jak jednym się zajmuje to drugi płacze no trudno a do tego jeszcze jak córka zacznie uuuuu.
1463058450563.jpg
1463058455414.jpg

Pozdrawiamy e-ciocie [emoji8]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1463058450563.jpg
    1463058450563.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 356
  • 1463058455414.jpg
    1463058455414.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 355
reklama
Ja już przewijałam Antka na dworze ale było mega gorąco nawet nie zauważył mój maluch jest mega fajnym facetem, gdzie go nie położę tam zaśnie właśnie wybudza się z 3 godzinnej drzemki. Majka oglądała bajkę a ja miałam czas ogarnac w domu i zrobić obiad. Ciekawe co to będzie za kilka miesięcy
 
Do góry