reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tak w tygodniu było ladnie ale przez weekend to mi się całkiem dziecko "rozregulowalo" :) Zdziwiony chyba ze ojciec w domu :D I ogólnie co tu taki ruch wiec kiepsko spi przez dzień. A noce przespane owszem zdarzają się ale nie myślcie ze tak jest co dzień bo zdarzają się i takie ze sobie urządzi imprezę i siedzimy np od 2 do 5 :) Ogólnie jest spokojniejszy i grzeczniejszy jak jest sam ze mną do chłopaków musi się jeszcze przyzwyczaić :D
 
reklama
Mysza, śliczny :)
Drobi podziwiam, mój Mąż mi truł na początku żeby wziąć Filipa do nas do łóżka, ale bałam się że go zgnieciemy czy coś w tym stylu, nie odwazylam sie ;p

Ja od samego początku musiałam przyzwyczaić małego do picia mojego mleka z butli, bo rana po cc goić się nie chciała i jeździłam codziennie na naświetlania a synek z mężem, więc bez obaw mogę sobie na wyjścia pozwolić, ale ostatnio jak z przyjaciółką poszłam na kawę to czułam się jak wyrodna matka :D
A fryzjer też mi się marzy... mam włosy do pasa i z chęcią bym ścięła, ale we wrześniu biorę drugi ślub z tym samym mężczyzną (kościelny tym razem :D ) i chce mieć wtedy długie i weź tu dogódź kobiecie...
 
Dziękuję dziewczyny za słowa uznania:-) Oby jak najmniej takich sytuacji.

Kitki ja smarowalam maltanem i ładnie się zagoily ze strupkow ale prawy sutek do tej pory mnie bardzo boli jak mała go ssie i nie wiem o co chodzi z nim bo ranek żadnych nie widzę. Dzisiaj wprowadziłam nakładkę na ten sutek bo już nie wytrzymałam.

Fenika ja to jednak wolę te które samemu się "ciagnie" - niektórych to brzydzi ale dla mnie te są wygodniejsze, przynajmniej u takiego maluszka.
Hehe ja tez przy karmieniu piszę i czytam co tam u was :-)

Mysza Wojtuś cudowny :-) zdrowka dla Was :-)

Beatka to diametralna zmiana Cię czeka:-)

Ja dzisiaj tez malej dalam smoka bo strasznie marudzila ale później się naczytalam jakie to zle wiec juz jej zabralam.

My dzisiaj mieliśmy pierwszy spacerek, Marcysia spała jak nigdy :-) ale już wiem ze będę miala problem ze znoszeniem wozka. Jest cholernie ciezki.

Klaczek trzymam kciuki :-)
 
Fenika ja oglądałam na youtube filmik z tym katarkiem, tam wszystko jest pięknie pokazane.
Mysza śliczny ten Twój Wojtuś
W sprawie sutków nie pomogę, bo nigdy nie miałam z tym problemów, ale z tego co słyszałam to kobiece mleko i wietrzenie są najlepsze.
Klaczek trzymam kciuki za jutro wyśpij się dzisiaj porządnie bo od jutra będzie ciężko
Renia u mnie wczoraj synek się rozregulował, bo byliśmy na weekend w Ińsku i nie mógł bidulek zasnąć bo dużo się wczoraj działo.
Tyle jest już tych naszych dzieciaczków marcowo-kwietniowych, że czasami jak czytam posta to ciężko skojarzyć mi imię maluszka z mamusią i muszę szukać na liście mam kwietniowych, żeby dokladnie wiedzieć o którego maluszka chodzi
 
reklama
Klaczek powodzenia jutro :)

Mysza Wojtuś śliczny :)

Alunia no zazdroszczę spacerku z dzidzką :)|

No ja dziś ostro wzięłam się za spacer i kilka razy przebiegłam się po schodach więc zobaczymy jutro na wizycie czy są jakieś efekty :D
 
Do góry