reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ania50 mnie też mówili żeby nie podnosić głowy bo skutek uboczny znieczulenia to straszne migreny - znajoma tego doświadczyła wiec lepiej troszkę poleżeć plackiem na wszelki wypadek
 
reklama
Schauma dobrze ze spada :) mi pediatra powiedział ze to nie jest groźne dla niemowlaka ale musi spadać. Chociaż wiadomo - co pediatra to opinia
 
Trix gratuluję :)
U nas ok. Dominik jest fajnie "ustawiony" siedzi zawsze od 8-9 do ok 11 I potem to już śpi z przerwami na szybkie papu wiec ja mam czas spokojnie żeby wszystko ogarnac. Potem znów na wieczor nie spi od 19-22 ale w nocy juz ładnie spi tylko wstanie z 2 razy na jedzonko i usypia od razu. Po przedszkolu i obiedzie wychodzę z nimi na plac zabaw Dominiczek grzecznie śpi w wozku a Damian szaleje :) I tak do domu wracamy ok 18 wiec zaraz juz kapanie, tata wraca i szykujemy się do spanka. I tak wygląda każdy dzień- póki jest pogoda :D Nawet nie wiem kiedy ten tydzień zlecial :)
 
Heyo!
Trix, kitki gratulacje, strasznie się cieszę!!
Kitki mnie pęcherz do tej pory boli, szczypie.
Śpię tylko na plecach, jak kładę się na boku to blizna ciągnie
Kupę to ja zrobiłam dopiero dzisiaj, ostatnio w niedzielę.
U nas dziś lepiej, mała zjadła o 23, później o 2 i spała do 7.30.
Moja też żółta się robi. Wczoraj była położna i mówiła że na razie jest ok, w sobotę idziemy na bioderka.
Nie pisałam wam, ale małej nie wyszły testy na słuch, martwi mnie to strasznie, w maju idziemy na badania do kliniki. Położna mówiła że na razie mam nie panikowac, ale jak w takiej sytuacji nie panikowac??? Na szczęście nie mam czasu czytać dr Google
 
Aniabuu, może Julka miała jeszcze wody płodowe w uszkach? U mnie też za pierwszym razem test nie wyszedł na jedno ucho, a prawdopodobnie dlatego że mały akurat przez 3 h na nim spał w sensie na tym boku. Następnego dnia już było ok więc nie martw się na zapas. Wiem że łatwo się mówi, ale majowa wizyta powinna Cię uspokoić. Do tego czasu możesz obserwować czy reaguje na hałas.
 
Trix gratulacje :-D!!
Kitki masz rację dla naszych maluszków wszystko się zniesie :-)
Schauma masz rację tak zrobie pojadę do sklepu i poprzymierzam żeby nie było znowu źle może się okazać że nie ma żadnej panującej, tylko co ja wtedy zrobię ;-)?! A ty coś masz dla starszej? Dostawke, deskę?
Co do smoczka dziś też ciężko rano było
Reniu jej super ze tak u was się poukladalo wszystko, zazdroszczę ;-) u nas Helenka jest aktywna o różnych godzinach, je i śpi w różnych odstępach, w nocy kilka pobudek, czasami je szybko czasami wisi kilka godzin i małymi przerwami a ja zmieniam wtedy cycusie bo czasami aż boli po długim czasie ;-) ogarniam wszystko na raty pomiędzy karmieniami i bawię się że starsza,wszystko na szybko muszę robić, wyjście z domu też nam sporo zajmuje;-)
Aniabuu u nas z jednego uszka wychodziło negatywnie ale położna przyszła po jakimś czasie zrobiła jeszcze raz i było ok, u was też będzie dobrze. Nie martw się, rozumiem twój stres, jak Schauma napisała obserwuj czy reaguje na twój głos czy inne głośne dźwięki
U nas dziś noc ok, od rana ciężej bo malutka wisiała na cycusiu długo. Ogarniam w domku wszystko, mąż pojechał że starsza na wycieczkę calodniowa więc korzystam i robię wszystko w domku ;-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniabuu mi też się wydaje że może miał jeszcze wody w uchu bo przynajmniej tak położna mówiła że teraz czegoś tam nie robią zaraz po porodzie i wtedy ten test nie wychodzi. Koleżanki mała też miała coś z jednym uszkiem a na kontroli było już wszystko w porządku. Postaraj się o tym nie myśleć, zobaczysz że ostatecznie okaże się wszystko w porządku.

Lucinda a Ty jak? Czekasz grzecznie na męża? :p
Czekałam grzecznie ale wczoraj skończyli szybciej i na noc już był w domu. Chociaż dziś od rana znów do Szczecina jechał no ale do wieczora wróci . Jutro w planach znów ma jakiś wyjazd, ale jak wiem że to takie tylko jednodniowe roboty to spokojniej do tego podchodzę i wie że teraz to już mogę w każdej chwili jechać rodzić a on zdąży dojechać :)

Renia alesobie ładnie radzicie i to z dwójką dzieci :) jednak idzie to jakoś wszystko ogarnąć więc może ja z jednym też dam radę :p
 
Lusinda pewnie ze dasz rade i wszystko ogarniesz, u mnie jest jeszcze nie poukładane wszystko z kp itd a i tak ogarniam wszystko mam czysto wyprane obiadki itd więc spokojnie dasz radę :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniabbuu mojemu Antkowi też zle wyszedł test ale to prawdopodobnie przez wody w uchu - tak jak pisaly dziewczyny. Idziemy na kontrole 25 maja ale narazie staram się nie panikować. Wierzę, że to te wody.
Kitki mnie bolał bark bardzo. Pomogły czopki przeciwbólowe - dawali w szpitalu dicoflenak. Po tym przeszło ale musiałam odstawić bo mały miał problemy z kupkami i jak odstawiłam to jeszcze przez kilka dni bardzo bolały zebra. Teraz jest ok, ale czasami lapie mnie lekki ból w żebrach.
 
Do góry