reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Trixi gratuluję córeczki, odpoczywajcie po cc:tak:
Kitki Tobie również gratuluję, w końcu doczekała ś się porodu...
1. Do dzisiejszego dnia musze bardzo powoli przekręcać się na bok, bo inaczej blizna szczypie i boli. A w szpitalu spałam tylko na plecach bo bolało bardziej...
2. Po cewniku też miałam bóle i jeszcze troszkę odczuwam ból jak siusiam
3. A z wyróżnieniem też miałam problem, ale jakoś po 2 dniach się udało. I obyło się bez pomocy
 
Trix gratulacje. Dorodne coreczka;)

Kitki miałam te dolegliwości które opisujesz. Spałam na plecach z dodatkową poduszka chyba że 3 miesiące. Po cewniku może nie miałam parcia na sikanie ale też bolalo i szczypalo. A na wyproznianie brałam espumisan bo myślałam że skrętu kiszek dostane. Moze spytaj pielęgniarki i dostaniesz coś co ci ułatwi załatwianie się.
A jak synuś? Masz już mleczko?
 
Synus o dziwo ladnie kapie cycka. Moze tak ciumkac z pol godz co jest dla mnie bolesne. Az w koncu sie meczy i zasypia. Ale nie wiem co tam ciumka bo nic z piersi nie leci no sprawdzalam. O 4 go dokarmilam 10ml pozniej cycka dostal i spi od 6. Wykapalam sie. I zmywalam te plame po znieczuleniu z plecow. Wyszlam i zaczela mnie szyja bolec z prawej strony. Pozniej doszedl bol prawej reki i prawego zebra. Czekam na obchod. Antus Ciebie pamietam dopadly jakies bole po cc. Podobnie mialas? Kurde jestem zdechlak. Pecherz szczypie. I ten bol co mnie teraz zlapal. Do tego 2dni temu truli ze mam wysokie tsh a dzis mi zmniejszyli eutyrox. Tez Wam zmniejszali??? Jezu jestem jak dziecko we mgle
 
Trix gratulacje! :)

Antuś u nas w 10 dobie bilirubina była 12,5, potem a dobę odstawiłam od piersi i w 14 dobie spała do 10,1. Teraz zrobiłam kontrolnie po dwóch tygodniach i spadło z tych 10 na 7,7. Prób wątrobowych nam nie zleciła, podpytam dziś lekarkę.

Klaudyna z tymi deskami też trzeba uważać i przymierzyć do wózka bo ja w sklepie próbowałam przymierzyć tą deskę którą kiedyś Antuś wstawiła chyba na wątku zakupowym i ona nie pasowała do mojego stelaża a jest to dość popularny model. Dlatego najpierw najlepiej przymierzyć w sklepie i ewentualnie wtedy zamówić w necie. Co do smoczka to rzeczywiście może być ciężko odstawić, ale potem Ula szybko o nim zapomni :)
 
Trix gratuluje!

Kitki pieknie podsumowalas swoja wypowiedz :)

Nie wiem czy u mnie stosuja jakies pradawne metody czy co ale na szkole rodzenia nam mowili ze po cc 24h lezy sie plackiem bez podnoszenia glowy :eek: i jesli nie ma zadnych komplikacji to wypis najwczesniej po 7 dniach.
 
reklama
Kitki mnie pęcherz bolał długo przy sikaniu i tak porządnie. Źle to wspominam. Mi na drugi dzień po pionizacji walneli lewatywe nie pytając o nic więc wesoło. Później bez parcia się nie obyło bo dostałam koński dawkę żelaza na anemię. Rana bolała mnie przy zmianie pozycji ale przy leżeniu juz nie. W ogóle krótko środki przeciwbólowe dostawałam. Zaraz po cięciu była morfina a potem paracetamol w tabletkach na drugi dzień i później juz nic. Tylko pytali czy chce ale ja już nie potrzebowałam.
 
Do góry