reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny jestem tydzień po porodzie a czuje sie tak jakbym nie rodziła :)zero bólu na dole, pleców itp..z toalety korzystam
Normalnie bez traumy :) dzis i wczoraj wyskoczyłam do sklepu po brakujące rzeczy dla maluszka :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny ja wlasnie sie podlaczylam do "dojarki" :laugh2:na szczescie przyjaciolka ma elektryczna, bo reczna to bym sie zamachala na smierc:biggrin2:
 
Marzenka super że tak sobie radzicie z małym i nic Ciebie już nie boli :) Czytając takie wpisy mam nadzieję że może nie bedzie az tak źle po porodzie :)

Antuś - Maja jest jeszcze mała ale na pewno szybko zrozumie że nie musi być zazdrosna o mame. Trzeba ten początek jakoś przeżyć a później wszystko się ułoży. A co do sprzątania to odpuść sobie chociaż jakiś dzień w tygodniu, przecież codziennie nie musisz robić porządków, a córcia sie ucieszy jak będziesz miała chwilę wolnego czasu :)
 
Dzoana to też szybko gubisz kg a Ja już ważne 3kg mniej jak przed.ciąża wszystkie spodnie za luźne ;P
Moja córka też wszystko na złość robi, niby jest kochana pomaga i troszczy się o braci ale.akurat jak jestem przy.nich to coś chce odemnie i płacz.
Beatka śliczny.ten twój Damianek zresztą wszystkie dzieci są urocze do wycalowania :-*
A mamusie dzieci butelkowych. Jakie mleko podajecie ile ml i co jaki czas? ;*


Napisane na LT30p w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas pierwsza noc przespana cała od 22:30 do 6:30 :) Ale wcześniej siedział od 18 4,5 godz.
Klaudyna ile po porodzie wtedy poszłaś na to solarium?
Dziewczyny u mnie to samo ze starszakiem :/
 
reklama
Renia ja czytałam, ze po pologu najlepiej iść.
Pięknie synek śpi, u nas max 5 godzin ciągiem ale to i tak nieźle :)

A ja caly czas mam 7 kg na plusie :/ juz nie mogę się doczekać aż zacznę ćwiczyć. Ale przynajmniej brzuch juz mogę wciagnac do płaskiego...
 
Do góry