reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja ani jednego dziecka nie budzialm co trzy godziny, chociaż przy Julii mi kazali. Jezeli dziecko dobrze przybiera na wadze, nie ma jakiejś bardzo niskiej wagi urodzeniowej to juz się chyba od tego odchodzi :) i raczej karmi na zadanie.
 
reklama
Dziewczyny ktore juz urodzily, uzywacie laktatorow? Jesli tak to jakie macie i czy jestescie zadowolone?
Ja jesli w ogole bede mogla karmic to do 9 maja do rezonansu. I moge odkupic od kolezanek albo campol easy za 100zl albo lovi prolaktis za 200zl. Oba elektryczne. Nie znam sie. Kiedys mialam medele
Macie jakies doswiadczenia? Mysle i mysle i dalej nie wiem co robic a czasu juz malo
 
Ania ja również karmię Damianka Bebilonem.

Mój mały sam budzi się na jedzenie. Rzadko przesypia 3 godziny, przeważnie śpi 2 - 2,5 godziny, a czasami nawet jeszcze krócej :(
Prawdopodobnie to przez jego jeszcze mały żołądeczek, bo nie jest w stanie zjeść na tyle dużej porcji żeby kalorii starczyło mu na dłuższy czas.

Ważyliśmy dzisiaj rano z mężem Damianka i waży już 2.800 gram :)
 
Kitki zapomniałam ci odpisać wybacz :D Ja ten laktator miałam ta gaie właśnie. Teraz kupiłam tt ręczny ale póki co nie używam.
Dziś przyjeżdża do nas położna to i my zwazymy Miska :)
 
Wiecie to moje pierwsze dziecko i robie jak mo kazali. W poniedzialej bedzie polozna to ja zapytam czy musimy mala budzic.

Co do laktatorow. Ja przez dwa dni uzywalam reczny i wczoraj pozyczylam elektryczny. Do recznego nigdy nie wroce. A pozyczony jest z aventu i jest ekstra.
 
reklama
Do góry