reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Alunia, śliczna córeczka :)
nie martw się, niedługo staniesz się ekspertką w karmieniu piersią :) i nie miej wyrzutów, że śpisz jak maleńka śpi, bo najważniejsze, żeby mama była wyspana i szczęśliwa :) Ja np. nie mogę spać w dzień, bo Majka nie śpi już w dzień, a jest za mała żebym mogła się zdrzemnąć i zostawić ja samą sobie, tak więc chodzę cały dzień niewyspana i strasznie marudna, nie mam w ogóle cierpliwości do Majki, ale co zrobić kiedy człowiek śpi (może) 5 godzin na dobę :( Tak więc korzystaj, póki możesz ;)
 
przepraszam, że mało się udzielam ale Majka daje mi w kość ... ;( Nie wiem czy to z zazdrości, ale straszna się zrobiła :( Dzisiaj np zrobiła kupę w majtki, co jej się zdarzyło może raz zaraz po tym jak odstawiliśmy pieluszki, a nie korzysta z nich już rok. Cały czas wyje, o byle co i to wyje tak długo dopóki tego nie dostanie i nic nie jest w stanie jej uspokoić, Mąż mówi, że ona zachowuje się tak jak Antek, tzn, może zauważyła, że jak on płacze wniebogłosy to stajemy na głowie, żeby nie płakał. Sama już nie wiem, ale jestem dzisiaj psychicznie wykończona jej zachowaniem ;( Do tego niedospana i nie mam na nic czasu. A jestem taka, że sprzątania codziennego nie odpuszczę, więc nie mam ani chwili czasu dla siebie i tylko cały czas latam. Oczywiście mąż mnie za to ochrzania, ale co zrobić, kiedy ja inaczej nie potrafię i jak widzę za dużo rzeczy porozwalanych to zaraz mnie nerw jakiś łapie... Ahhh... Mam tylko nadzieję, że niedługo moja córcia się ogarnie...
 
Antus - sprzatanie nie zajac nie ucieknie[emoji6] chociaz polez i odpocznij
Dzoana - chcialabym tak ladnie po porodzie tracic na wadze jak ty
 
Antus ja mam dokladnie to samo, nie siedzę nawet 5 minut, dopiero przy karmieniu. Czasami brak mi czasu: nakarmię dzieci a sama nie mam czasu zrobic cos dla siebie i lapie byle co. Taka natura nasza chyba ;) a co do córki to mysle, ze z czasem jej przejdzie. Moja np. robi mi czasami na złość jak ja o cos proszę, a wie ze nie mogę do niej wstac bo karmie. Albo jak ja proszę o cisze to zachowuje sie głośniej. Mysle, ze z czasem bedzie lepiej...
 
Antus super ze spadła bilirubina i ze córeczka dobrze reaguje na braciszka :-)
Beata piękny jest :-)
Kasiu gratulacje!
Dzoana ekstra!
Mamamarcinka witaj
Schauma super ze u was poprawa u nas też wczoraj i dziś jak na razie bez kropelki podawania, co do brata m to ooo matko ale bym mu nagadala!
Reniu solarium można ale zakryj sobie piersi ja byłam po urodzeniu starszej córci teraz nie byłam jeszcze tylko smaruje się balsamem brązującym polecam :-D
Alunia z czasem będzie lepiej :-) piękna córeczka :-)
Fenika super ze usg ok:-)
Dzoana zazdroszczę ja mam jeszcze 10 kg na plusie :-(
Antus u mnie jest podobnie. Jakbym o mojej corci starszej czytała też ostatnio jest bardziej nerwowa placzliwa lobuzuje i wywija zawsze była taka żywa i wywijas z niej ale od kiedy jest z nami malutka to jest większym lobuziakiem dużo się wscieka i chce wymusić, niby nie jest już zazdrosna i pomaga przy malutkiej glaszcze podaje pieluszki buja w foteliku kapie że mną buziaki daje pomaga mi karmić itd ale lobuzuje i myślę że w ten sposób odreagowuje sytuację no i budzi się w nocy
Martita czasami też robi jak twoja
Też myślę że to minie z czasem, muszą się oswoić z nową sytuacja
Kochane u mnie dziś goście byli i dzień zlecial ;-) ważylismy dziś malutka ma już 3990g teraz pewnie już 4 kg bo po mleczku :-D już nie jest malutka ma druga brodę ;-) i już kilka ciuszków ma za małych. Jutro kończy miesiąc jak to szybko zlecialo :-D
 
Kkaudyna czyli utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że to wszystko jest związane z zazdrością. Majka zachowuje się dosłownie jak Twoja starsza niunia.
 
reklama
Ojoj sa nowe bobaski!!:) super ...dZis wieczorem mam zamiar nadrobić zaległości forumowe ..przepraszam ze tylko wpadam na chwilkę cos tam skrobnę i cisza.,,moje dzieci maja ferie wiosenne ,mąż w domu...ogólnie jest super malutki przesypia noce , uwielbia cycusia, wiec jak spi to w domu cos nadganiam lub jem ,ściągam mleko,bobo sie budzi i chce do cysia:) jest grzeczny spi i je..mało go słychać :)oszalelismy wszyscy w domu na jego punkcie..jest niesamowicie !:)
 
Do góry