reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaudynka przypomnij mi proszę jak karmisz? i jaką dawkę wit K dajesz?
Czy Helence spina się bardzo mocno brzuszek jak zaczyna się prężyć? Może przed snem albo zaraz jak uśnie wymasuj jej brzuszek , połóz na trochę na brzuszku, jeżeli to gazy to trochę powinno pomóc.

Nikodem spory czas dużo spał w dzień , a mało w nocy. Potrafił robić sobie przerwy od 2do 5 itp . Przeczytałam wtedy , żeby trochę snu zabierac z dnia i wybudzać. Moja mama była przeciwna ale to trochę pomogło. Zabietałam tak po 15 min z kazdego dziennego snu i Nikoś się przestawił z tym spaniem na noc.
 
reklama
Martita, tak już są w porządku. Czekam jeszcze na pediatre to mi powie co dalej :-)

Trix naprawdę twoi rodzice przy porodzie aż trójkę dzieci stracili? To podziwiam ich, serio. Bo ja bym się załamała.
 
Gratulacje dla Kasiuni kolejnej mamusi ;)
Ewe super że dzisiaj już do domku.
Kitki ale to zlecialo byłaś jedną z ostatnich a już nie długo synek.będzie z Wami ;)
Wracam z moimi bliźniakami do świata żywych ;P
Nawet znalazłam czas na kosmetyczkę ;) tylko pogoda mogłaby się poprawić bo coś szaro buro ostatnio


Napisane na LT30p w Forum BabyBoom
 
1460356039849.jpg
moje śpiochy kochane <3

Napisane na LT30p w Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1460356039849.jpg
    1460356039849.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 468
Trix faktycznie macie ciężkie rodzinne historie , w takim przypadku Cc to błogosławieństwo.

Tak sprawdzałam ta pogodę i szału nie ma na ten tydzien.... Przynajmniej u mnie na południowym-wschodzie Polski :) a myslalamze bede uskuteczniać długie spacery z moim Cesarzem Mikołajkiem :)
 
Ania no to super że już wszystko ok, podziwiam mamy bliźniaków a tu jeszcze starszak do opieki. Nagroda w postaci kosmetyczki na pewno się należy :) A chłopaki super, widać że rosną :D

Trix to nie dziwie się Twojemu tacie że tak przeżywał bo bał się o wnuka podczas porodu

Ewe już do domu to super. Teraz zacznie się nowa przygoda :)

Marciosz a u mnie dziś jeszcze akurat mam mieć pogodę ale ja co raz bardziej boję się daleko od domu odchodzić więc tylko krótkie spacerki koło domu :)
 
Alunia....3 stracili, a dwójkęprzy porodzie , źle napisałam.Tak niestety tak było,Mam starszego brata , który toczył walkęo życie po porodzie. Ja tez byłam malutka, urodziłam się z wagą 1900 , pozniej jeszcze spadło do 1700.Podobno wyglądałam jak ten piesek co ma za dużo skóry :p Na sczęście mają naszą dwójkę.
Dlatego oni tak przezywali moją pierwszą ciąże, teraz tez ale juz troszkę spokojniej ;)

Ja jestem niesamowicie podobna do mamy , wygląd, budowa itp dlatego też bali się, że może byc to ajkoś genetycznie ale lekarze od początku uspokajali , że to nie ma zwiążku , mama to mama , a ja to ja.
 
Dzoana biedna bardzo ci wspolczuje naszczescie juz po wszystkim :***

Kasiunia gratulacje czyli laura 10 kwietnia urodzona?

Kitki ciekawe ile maly wazy ale to i tak bez roznicy bo cc wiec bym poczekala, naciesz sie brzuszkiem serio zaraz go nie bedzie ;)
 
Trix karmie piersią, brzuszek ma czasami twardy czasami nie, brzuszek jej masuje często i nóżki do brzuszka przykładem, na brzuszku też leży i w ciągu dnia i w nocy i nie pomaga :-(
Aniu ale kochani są :-D
 
reklama
Kurde na raty pisac musze ;D

Aniu piekni sa :D szczescia razy dwa :)

Klaudyna miejmy nadzieje ze to nie kolki ;( ;*

Trix no jakos sobie radze musze :) bardzo wspolczuje. Twoim rodzicom ,moja babcia stracila jednego syna przy porodzie a co dopiero razy 3 ;(

Alunia ciesze sie ze z malutka lepiej ;)
 
Do góry