reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Usiadłam i mam chwile podczytac bardziej dokładnie wszystkie wpisy :) szybko napisze co u nas a potem w wolnej chwili ogarnę forum odpisując :) MAteuszek jest bardzo spokojnym dzieckiem i praktycznie nie płacze :) cycusiowy chłopczyk ..jest taki kochany i grzeczniutki ze nie moge ogarnąć słowami jak bardzo jesteśmy szczęśliwi :) w nocy budzi sie raz na karmienie i potem rano dostaje kolejny raz cysia lub ściągnięte mleko :) uwielbia ssać pierś butelka ze ściągniętym mlekiem go tak nie zaspakaja jak cycus :) ściągam narazie 40 ml i malutki nie zjada całej porcji ..wystarcza mu 20ml + cycus:) po cewnikowaniu jakies kolki zaczelam miewać i czasem tak mocno mnie zakłuje ze nie daje rady z kanapy wastac , ogólnie juz jest lepiej moge w miare swobodnie z toalety korzystać ;) ale stopy po znieczuleniu nadal mega spuchnięte...kochane jesli macie możliwość zdobyć pas poporodowy lub dostać w szpitalu to pytajcie o to cudo..nosze go od czasu zaraz po porodzie i brzuszek pieknie sie wchłania ..żałuje ze wczesniej nikt mi nie polecił..a i jeszcze jedno...u mnie na nawał mleczny wspaniale działa sok ananasowy , rozrabiam z niewielka ilością wody i pije bardzo duzo ..nawał mleczny przyszedł ale obyło sie bez pieczenia i mega bolesności piersi..a maz próbował mleko i mowi ze niesamowicie słodkie :) a jeszcze jedno sok ananasowy działa wspaniale przeciwzapalnie i napędza produkcje mleka wiec serdecznie polecam ...
 
reklama
Schauma, Klaudyna u mnie noc identyczna. Mała nie płacze ale charczy, steka i się prezy... Próbuje odbijać ba wszelkie sposoby ale bez skutku :(
W przypadku nietolerancji laktozy zawsze jest wysypka? Bo juz się zastanawiam mocno co powoduje takie problemy.

Chciałam napisać więcej ale już nie pamiętam co komu chciałam powiedzieć. Po nieprzespanych nocach totalnie nie mogę się skoncentrować :/
 
Fenika to chyba są wzdęcia po prostu i cieżko tego uniknąć bo jelita niemowlaka musza sie nauczyć trawić. Ze starsza córka miała dokładnie to samo, przeszło jak miała jakieś 2,5 mca. Trix ja podaje wg starych zaleceń wit k i d tak jak u starszej córki.
 
Marzenka - ja tez mysle o tym pasie poporodowym ale jego po cesarce tak od razu nie mozna. Pewnie z min miesiac trzeba odczekac. Ty rodzilas Mateuszka normalnie prawda? Ale piszesz o znieczuleniu i cewnikowaniu to jyz nie wiem czy ci ciecia nie zrobili jednak, jak pisalas i przegapilam to sorki

U mnie corka juz 4 razy byla w wc a maz jeszcze wiecej. Ona normalnie sie czuje a on zdycha i mowi ze ma jelitowe bo raz wymiotowal do tego. Dalam mu nifuroksazyd i tak mysle co by zrobic zeby mnie nie pozarazali bo jeszcze tego na koniec mi brakuje
 
Podpowiedzcie mi w razie jakby mnie zlapalo co mozna w ciazy na jelitowke? Ktoras z Was przechodzila w ciazy tylko nie pamietam ktora Klaudyna albo Karolina


A wlasnie Karolina co u Was?

Dzoana - daj znac choc jedno slowo ze ok
 
Martita karmie mm, ściągam tez swoje parę razy na dobę i daję małemu. on je tak co 2 - 2,5 h a sterylizacja i przygotowanie butelek trochę czasu zajmuje i dlatego taka niewyspana jestem. ale oby do magicznych 3 miesięcy, wtedy dzidzie podobno juz tak często nie jedzą.

marzenka ale super, ze maluszek Ci tylko raz wstaje w nocy na karmienie! :) i wogóle to gratuluję kochana! :* pięknie, ze tak sobie świetnie radzicie :)
 
Milka fajnie że się odezwała, Ja też.niedawno przezywalam baby bluesa ale przeszło. A ty karmisz butelka? Jakoś nie doczytałam ;)
Renia.z moja córka.to samo cieszy się ale jest zazdrosnazwłasgzcza jak oboje zajmujemysię chłopcaBjoergenmi. Akurat wtedy musimy coś.jej.podać itp. Już nam powiedziała że jak.ona płacze to.do niej nie idziemy a jak chłopcy to.od razu. Taka mądra 4latka nasza kochana.


Napisane na LT30p w Forum BabyBoom
 
reklama
Kitki możesz brać jakiś probiotyk i węgiel na.jelita a co po za tym to niewiem. Na jelitowke nie ma za bardzo leków.
Milka wiem jak to.jest z tymi butelkami. Ja kupiłam sobie.na całą noc i myje dopiero rano, bo.inaczej mnie te mycie po nocach wykanczalo. Życzę wytrwałości kochana :-*

Napisane na LT30p w Forum BabyBoom
 
Do góry