reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Milka to cieszę się, ze.już lepiej,a.zmęczenie no cóż.... nie da.się niestety tego uniknąć na początku.

Co do Dzoany to tym bardziej niepokojące, ze.nic nie napisała, a.się logowala....
Ale trzeba być dobrej myśli, może nie ma siły, jest zmęczona
 
reklama
jeśli tylko minie ten 10 kwietnia to mogę już rodzić., końcówka ciąży daje sie juz we znaki.......ja juz 19 kg na plusie....
GRATULACJE dla świeżo upieczonych mam :)
 
Tej zazdrości synka o siostrę też się boję: / mimo, że minął rok od kiedy nie karmię to synek do tej pory lubi poprzytulać się do piersi, czesto wtula mi.się w dekolt i wacha
Jak mu pokazaliśmy kiedyś filmiki, zdjęcia z jego czasu niemowlaka to zaczął się pytać czy mleczko było w cycuniach,dlaczego teraz nie ma i czy znów będzie.
I teraz ciągle pokazuje, ze jeden cycus będzie jego, a drugi Milenki i ze on też będzie jadł
 
Hej ja dopiero od rana się ogarnęłam i miałam czas was poczytać. Brak sił na końcówce ale fajnie poczytać jak to sobie radzicie z maluszkami albo już nawet z dwojką, a ja już powoli panikuje jak to będzie jak zostanę sama cały dzień z małym.
Dżoana jak się czujesz? Co tam?
 
Dżoana odezwij się chociaż jednym zdaniem bo bardzo martwimy się o Ciebie.

Kasiunia ja używałam do odpadnięcia pępka polecony przez położną spray Cytelium firmy A-Derma. Kikut odpadł bardzo szybko.

Alunia gratuluję ślicznej i dorodnego córeczki. Chwilę poobserwują i oddadzą Ci małą :)

Milka super że doszłaś do siebie. Doskonale wiem jak ciężkie są początki, szczególnie u pierworódki.

Mi też przy wypisie ze szpitala w zaleceniach napisali żeby dawać dziecku witaminę D, a witamina K jedynie przy wyłącznym karmieniu piersią.

Zważyliśmy wczoraj Damianka. Waży już 2.350 gram. Nie mogę się doczekać kiedy osiągnie magiczne 3 kg.
 
dzoana odezwij sie bo sie martwimy :(

Beata pięknie Damianek przybiera na wadze :)

Renia i u nas sa czasami momenty, ze starsza jest zazdrosna. Ale z czasem jest lepiej... Julia to w ogóle miala taki moment, ze chciala sie w kolko bawić w dzidziusia i zabierać rzeczy Kai :/ powoli jej przechodzi.
 
reklama
Dziewczyny ja tylko się melduje że żyje
Wczoraj się przeprowadziliśmy, teraz Siedzimy na kurzu no i brak internetu. Może jutro będzie już lepiej z netem
 
Do góry