reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Schauma super ze bilirubina spadla :)

To teraz tylko poliana przeterminowanna ??

Co do smoczka to ja mojej corce dalam a wrecz ja nauczylam jak miala 3 tygodnie bo nic bym zrobic nie mogla a ona strasznie ulewala bo sie przejadala bo chciala ssac a mleko lecialo ,wojtek robil to samo ale nigdy smoczka nie chcial za zadne skarby swiata a maksym czasem sobie dynda :)
 
reklama
Bluelovi u nas taka sama sytuacja. Mała moim zdaniem się przejada. Wygotowalam juz smoka na ratunek :)

Dzoana współczuję, znam doskonale te nieprzespole noce w szpitalu. Mnie budziły na badania juz o 5:30 często , a i o północy przychodziły np ciśnienie mierzyć. Myśl że już tak blisko do konca :*
 
Dżoana jak już jakieś skurcze się rozpoczęły , nieregularne ale jednak to znaczy , że już blisko i zakończy się u Ciebie sn pradopodobnie , nie jak u mnie cc. Super! nabieraj sił ile mozesz!
 
Dzoana trzymam kciuki zeby sie akcja rozkrecila :)

Marzenka jestem pewna ze z Mateuszka serduszkiem jest wszystko w porzadku, a lekarze po prostu dmuchaja na zimne, bedzie dobrze!

Dziewczyny wystraszylyscie mnie z tymi wodami, niedawno kupilismy nowy materac, niby mam na nim materacyk nieprzemakalny ale taki 140x70 rozlozony na mojrej czesci, a z tego co opisujecie to taki za wiele moze nie pomoc :O Chyba niedlugo sie przeniose spac na stara kanape :rolleyes2:
 
Dzoana- zbieraj siły! Jeszcze tylko troszkę...

Taaak...teraz to chyba ja następna w kolejce. Dziś o 14.30 wizyta u gina i prawdopodobnie coś będzie prowokować. Brrrr
 
He he widze ze sie akcja "materac" zaczela, nakladajcie dziewczyny, nakladajcie, bo ja jakos mialam nosa ze mi wody w lozku odejda. Na szczescie szybko sie zorientowalam i plama na lozku nieduza byla, ale jednak. Za to lazienka to inna sprawa. Wlasnie wzieli kolezanke z pokoju na cc. Sama byla w szoku, ze tak szybko. W ogole ta Pani 3 razy stracila dzidzie, teraz z czwarta sie udalo☺ i jeszcze miala jajnik usuwany. Masakra. Ale ogolnie Pani pozytywnie nastawiona i bardzo sympatyczna. Niestety zostalam teraz sama na sali. Bede miala robione badanie pewnie kolo 12. Zobaczymy co lekarz powie. A wody jak lecialy tak leca. Aha i piekna dzis pogoda, w sam raz do rodzenia Tyle z nowosci.
 
Marzenko tak jak dziewczyny piszą, napewno bedzie dobrze i to swiadczy dobrze o lekarzach , że chcą wszytsko sprawdzić i być pewni .

Dziewczyny , w domu to pół biedy , ja się zawsze obawiam jak wychodzę z domu , żeby mi gdzieś w sklepie albo na spacerze wody nie odeszły :p ale co , w pieluchach przecież nie będę chodziła ;P

Mi odeszły w nocy podczas snu ale na szczęście szybko wyskoczyłam z łózka wieć niewiele było na łózku, za to ślaczek na podłodze prowadzący do łązienki był :p
Na szczęscie to takie bezwonne i bezbarwne są.
 
reklama
Dżoana , a Ty wykorzystuj każdą chwilę na przymknięcie oka , bo pozniej sił nie będziesz miała ;)

Pamiętam , że w szkole rodzenia mówiła połozna , że mozna puszkę energetyka wypić jak się będzie zaczynało.Dziecku nie zaszkodzi ,a nam siły doda ;) na którą mąż przyjezdza?
 
Do góry