reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Renia co do smoczka to ja też w szpitalu przy córci dawałem bo była dość niespokojna. Ale w niczym to nie przeszkadzało. Nie wiele spadła z wagi więc jadła ile trzeba.
Milka trzymaj się. Początki przy pierwszym dzieciątka są na prawdę trudne. Karmienie, hormony, itd. Zobaczysz ze sie to unormuje i będziecie razem cieszyć się macierzyństwem.
Marciosz może dziś się i Ciebie zacznie. Trzymam kciuki bo to piękna data - ja dziś świętuje urodziny i chyba się przejadlam tortem czekoladowym własnej roboty bo brzuch mi zaraz pęknie.
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki w piątek. O 8 rano mam się stawić na cc.
Mikulinka śliczna Madzia.
 
reklama
hej dziewczyny J

Martita

Prawie się udało z wróżbą , termin został mi wyznaczony na 21.04 , pomyłka tylko o 2 dni ;)

Madzia

Dziękuję za link do analizy składu produktów.Zaraz poczytam J

Co do czasu na ktg to ja wczoraj lezałam równą godzinę!

Bluelovi

Niedawno też składałam wniosek do przedszkola ale mnie od razu pani dyr. Powiedziała, że nie mamy szans L ja nie pracuję i to już nas wyklucza, z tym ,że Nikoś w lipcu skonczy 3 lata i Twoja córcia jest starsza więc co innego.W tym przedszkolu u mnie podobno jest ogromne zainteresowanie i zdecydowana większość rodziców ma około 90 ptk , a my może do 40 uzbieramy. Tak mi powiedziano. Na wniosku było w sumie 4 placówki ale nie nastawiam się. Do dwóch prywatnych , o których myśleliśmy daaaawno nie ma już miejsc :/ Za Was trzymam kciuki.

Mikulinka Madzia cudo!!!! J


Marzenko nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale akca była i ustała? Już niedługo.

PS. Masz piękne , duze oczy J
 
Tak jak pisałam do Madzi, wczorajsze moje ktg trwało godzinę.Mała mnie nastraszyła , bo równe 40 min nie chciała się ruszać pomimo zmian pozycji, hustania brzuchem itp
Pożniej się obudziła i zaczęła fikać az miło więc zapis prawidłowy.
Później czekałam na konsultację z gin , badał mnie też praktykant i tak mi się śmiać chiało ,bo był bardziej skrępowany niż ja , nie wiedział gdzie oczy podziać przy badaniu :p

Termin mam już wyznaczony na 21.04. Pani dr powiedziała,że w przypadku gdy pierwszy poród konczy się cc z braku postępu porodu to w 90 % kolejny kończy się tak samo więc odradzją chociaż jeżeli pacjentka chce spróbować to może, ja jednak nie chcę, boję się.
Mam stawić się przed 8 rano , bo jestem pierwsza zapisana na ten dzień. Boję się , a za razem nie mogę doczekać ;)
Ewa za Ciebie będę trzymała kciuki i koniecznie napisz jak się czujesz po.
 
Byliśmy też z Nikodemem wczoraj u dr. Przepisała mu inhalację na rozrzedzenie wydzielny, syrop wykrztuśny i zyrtec , bo to może być uczuleniowe.
Mały ma całe gardło czerwone , jak to opisała jakby poparzone, w nocy ani w dzien nie mógl spać , bo zaraz mu spływało, kaszlał i płakał i zrywało go na wymioty. Po wczorajszej inhalacji wieczorem na rozrzedzenie spał od 22 do 7 rano bez przerwy ! i teraz znów spi od godziny, był wymęczony.
Mamy 2 tygodnie na wykurowanie się .
 
Ja wzięłam od razu urlop na 12 m-cy płatny 80%.
U mnie wymagali jedynie 2 wnioski: podanie o urlop macierzyński i rodzicielski oraz xero aktu urodzenia dziecka.

Marzenka trzymaj się kochana, trochę się przemęczysz, ale Mateuszek na pewno wszystko Ci wynagrodzi :)
 
Marzenka biedactwo, wysyłam Ci energię na resztę porodu !!! Trzymam kciuki :)

Ewe czuje sie normalnie, tzn od kilku dni sprzątam ile wlezie a koło 18 padam i jestem taka podenerwowany / podekscytowana no i standardowo mam twardnienia co jakiś czas, ale raczej to nic u mnie nie wróży, sadze ze to głowa u mnie szaleje juz :)
 
reklama
Do góry