reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita
Jak najbardziej, dziecko to powinno zostać w domu ale wiadomo jak większość rodziców robi, często nawet dzieci ze stanem podgoraczkowym zawoza do przedszkola bo "nie mają co z nimi zrobić " co oczywiście dla mnie jest nie to pojęcia.
Jak zaraz po maturze pracowałam w restauracji to pamiętam, że koleżankę ze zmiany wyłoniło do domu i po zwolnienie do lekarza,bo miała opryszczke.
 
reklama
Aluniawidz
Czy mogę prosić o opis tych chusteczek, z chęcią poczytam.

Mi.na.szczęście do nie wróciło to drżenie rąk itp i czuje się ok ale mój synio już kilka razy budził się z płaczem, bo ciężko mu oddychać, ten mokry kaszel mu przeszkadza. Zrobiłam mi teraz na spiocha inhalacje z solo fiz. Może coś pomoże.
 
Jutro idę na 8 na to ktg i do gin. A na 19 z młodym do lekarza, niech go oslucha,bo boję się żeby mu się nie osiadlo i jakieś zapalenie płuc nie wdalo,
 
Ojej. ..a ja z kolei uwielbiam, tzn miałam robione w.poprzedniej ciąży 2 razy przed porodem i pozniej w trakcie porodu kilka razu. Mnie to uspokaja, jak mogę leżeć i słuchać serduszka.

A dlaczego nie lubisz?
Pamiętam ,ze moją koleżanka jak leżała prawie 2 tyg przed porodem na patologii i miała robione 2 razu dziennie to też nie lubiła ale nie wiem dlaczego.
 
Trix tutaj masz analizy sroki Link do: Sroka o....: Analizy dla dzieci . różne i dla dzidziusia kosmetyki i dla mam:)
image.png
 
Nom Trix dokładnie to co madzia podała.

Ja jutro mam ktg, nie lubię go z tego względu że trzeba tak dluuugo leżeć, ale raczej też mnie uspokaja :-)
 
Jestem po wizycie...szyjka zamknięta mimo iż u nas 40,5tyg ...zero rozwarcia :( maluszek ma 3.600 :) ilosc wód spada i ciśnienie podwyższone :( jutro kochane moje ide na wywołanie .Rano maja zadzwonić o której godz mamy sie pojawić w szpitalu. Tak wiec jutro moje bobo kochaniutkie bedzie z nami :) wolałabym bez indukcji urodzić...podążam za tym co lekarz zaleca
 
reklama
Do góry