reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Renia bardzo miło sie czyta :) tak sie wzruszyłam jak piszesz o swoim synku :) oby Aniołkiem został hehe

Ja kupiłam teraz chusteczki z biedronki sensitive , maja krotki, delikatny skład. A co do pieluch to ja używałam pampersow zielonych, próbowałam innych ale te wydawały mi sie najwygodniejsze ( miękkie, cienkie ) i nigdy nie zawiodły

Co do karmienia, to pamietam te początki... Masakra, mama mnie ostrzegała ze z cycuszkami to dopiero są problemy ;) jakos teraz wydaje mi sie ze luźniej do tego podejdę. Najważniejsze dziewczyny zeby starać sie być szczęśliwa i tyle , nie stresujcie sie tym karmieniem. Jednym idzie lepiej drugim gorzej, nie przejmujcie sie jak przez dobę czy dwie wydaje Wam sie ze mało macie mleczka, na początku kryzysy pojawiają sie czesto, wtedy jak najwiecej przystawiać i sie normuje z czasem. ;)

Zazdroszczę Wam juz tych Maleństw u boku, tez bym chciała poznać swoją księżniczkę :)
 
Milka, spokojnie, hormony Ci nadal szaleją, może nawet bardziej niż w ciąży. Wszystko się unormuje, daj sobie trochę czasu :) A dla męża - medal za super wsparcie!
Ogarniajcie się spokojnie z remontem i wdrażajcie w rolę rodziców, a my będziemy cierpliwie czekać :) Wszystkiego dobrego dla Was :)

Renia, mały skarb Ci się trafił, oby spał tak ładnie cały czas i dawał się wyspać rodzicom :)
To teraz trzymamy kciuki za szybki powrót do domu!
 
Bluelovi
Bardzo
dziękuję, mam.nadzieję że będzie tak jak mówisz. Synek już nie raz udowodnił, że jest już starszy mądrzejszy i bardziej dzielny niż mama myśli.

Renia
Pisz jak najwięcej ,uwielbiam czytać o noworodka
: )

Milka
Spokojnie,
wszystko się unormuje. Dobrze, ze masz takie wspaniałe wsparcie w mężu. Co do.karmienia, to początki nie są łatwe. piszesz, że.może. przez sutki, Pruboealas nakładek?
Mnie uratowali gdy miałam tak poranione, że aż krew leciała, później odciagalam i podawałam w butelce i następnie wróciliśmy do piersi.
 
Trix niby mala szansa ze córka zarazi sie opryszczka od koleżanki ale z drugiej strony czy takie dziecko nie powinno siedziec w domu, przeciez jest ryzyko ze zarazi inne dzieci?
 
reklama
Właśnie czytam analizę sroki o chusteczkach. Ciężko o dobre chusteczki, ale jednak te tańsze są bardziej przyzwoite.

Milka nami się kompletnie nie przejmuj :-)
Skup się na synku i mężu. Fajnie że masz w nim duże oparcie.
Boję się tej burzy hormonów po porodzie... Chyba muszę mojego na to uczulic.

Renia ekstra, że synuś taki spokojny :-) oby jak najdłużej :p

Marzenka czekamy na relację z wizyty :-)
 
Do góry