reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

luzak ze mnie bo zeszło napięcie gdy dowiedziałam się, ze jest rozwarcie :D rodzić mogę, ale wizja tego wyczekiwania na rozwarcie mnie dobijala, a tak to unikne tego :)

kurde, mialam juz na porodówkę iść, ale przywieźli nagły przypadek i spadłam na liście o jedno oczko :/ muszę czekać dalej na miejsce.
 
reklama
Piszecie o rozwarciu. W poprzednie ciązy jak i teraz mam rozwarcie na 2 palce? tak mi gin mówiła.Tak samo ak poprzednio, pojawiło się w 34 tygodniu. Bóle przepowiadaące tez już mam od około tygodnia, takie menstruacyjne ale nie monce i bardzo nieregularne.

W poprzedniej ciązy 3 dni przed terminem stosowałam zasadę 3S , po schodach codziennie 2 razy na 12 piętro :p
po tych 3 dniach takich działan , w nocy odeszły mi wody ale jak pisałam u mnie i tak zakończyło się cc. Podejrzewam natomiast , że odescie wód miało związek z infekcami intymnymi ,z którymi borykałam się od prawie początku do końca ciąży , tym razem całe szczęscie mnie to ominęło.
 
Alunia mi też czasem się tak posty kasuja, nie cierpię tego :/ wysyłają się i w ostateczności komunikat, ze niepomyslna operacja :/
dawaj, dawaj, trzymam kciuki żebyśmy razem rodziły :D
 
Milka ale przeciągają z przyjęciem Ciebie na oddział. No ale przecież humor dopisuje więc jeszcze poczekasz :)

Jakaś dziś zmarnowana jestem, chyba ten niezbliżający poród mnie tak nastroił. Nawet apetyt mi odszedł :/ Jeszcze mam trochę czasu no ale co raz bardziej boję się przenoszenia. Już chyba wszystkie kwietniówki robią się trochę niecierpliwe :)
 
Milka Ty luzaku:D bierz sie do roboty to i miejsce beda mysieli Ci znalesc;)

Trix - ja mialam pierwsza planowa cesarke w skonczonym 39tc teraz gin planuje po dkonczonym 38tc

Sesje fotograficzna pierwszaa mialam ciazowa teraz planuje jak maly bedzie mial ze 2 miesiace, tak zeby ladnie glowke podnosil. Bedzie mial sesje z siostra. Taka pamiatka dla rodzicow i dziadkow

Lusinda - ja dzis tez jakas nie ten tego. Od 15 meczy mnie kolezanka zgaga. Prosilam meza zeby reenie kupil to oczywiscie zapomnial. Wrr..
 
Kitki dobrze mówisz :D niech mi się tam coś ruszy na dole to nie będą mieli wyjścia i mnie zawiozą :D

mąż mi usnął z tego całego czekania :p obudziły go położne jak weszły ponownie mnie zbadać, narazie to całe to rodzenie powoduje u nas znudzenie ;)
 
witajcie wszystkie:) dziewczyny życzę szczęśliwego rozwiązania i trzymam kciuki żeby wszystko się udało!
kurczę tak cały dzień latam już po wszystkich fotografach z Wrocka i zastanawiam się. może akurat coś znajdę i oszczędzę innym Mamusiom z Wrocka szukania, powiem szczerze nie jest to łatwa sztuka :(

ja mam termin na 19.04, bardzo się stresuję, ale z tego co wiem to z Małą wszystko w porządku, rozwija się zdrowo, pięknie kopie mamusię, waży około 2900g :)))
tak to prawda, późno dołączyłam ale dopiero teraz mam czas dla siebie tak naprawdę, wcześniej miałam jeszcze pracę, skończyłam w 6. miesiącu, a później przeprowadzka. dopiero teraz mam tak po prostu chwilę dla siebie i chcę zrobić wszystko na raz:)
 
kitki zgaga! matko boska, moja zmora! nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale podobno zgaga oznacza że dziecko urodzi się z długimi włosami ;) ciekawe, aż nie mogę się doczekać żeby sprawdzić;D
 
Hej dziewczyny :) jestem z Wrocławia i mam 23 lata, mam termin na koniec kwietnia, w brzuszku córeczka Maja:)) nie mogę się jej doczekać. Mam nadzieję że przyjmiecie jeszcze jakąś „nową”, a widzę że już dość dobrze się znacie:) dopiero teraz zaczynam mieć czas na leżakowanie z laptopem i od razu chciałam sobie pogadać z przyszłymi Mamuśkami:) od kilku godzin zastanawiam się i przeglądam fotografów noworodkowych, planowałyście coś takiego? koleżanka zrobiła swojej córeczce sesję i zdjęcia wyszły piękne, też chcę dla Mai:)


Link do: Fotografia Magdalena Ochman
 
reklama
kitki zgaga! matko boska, moja zmora! nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale podobno zgaga oznacza że dziecko urodzi się z długimi włosami ;) ciekawe, aż nie mogę się doczekać żeby sprawdzić;D

to u nas mały gorylek by się musiał urodzić - zgaga codziennie od 6-7 miesiąca ;) Rennie mam pochowane w każdej kurtce, szafce, kieszeni ;)
 
Do góry