reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Oj, jak dobrze Kitki, że u Ciebie i Synka, wszystko w porządku !! Tak właśnie sobie o Was myślałam przez święta i trzymałam kciuki, cieszę się, że wszystko rozwiązało się pomyślnie :)

Wiosenka, Trix, Babiuczek - witajcie :)

Milka - super, że się rozkręca :) może już niebawem będziesz mieć przy sobie Bąbelka :)

Mamusie, które już urodziłyście (Beatka, Sweetka, Ania, Bluelovi, Fenika, Klaudyna, Alexia, Justa, Antuś, Martita, Schauma, Annika - przepraszam, jeśli kogoś nie wpisałam) jak się miewacie?

A moje Współtowarzyszki jeszcze w dwupaku, jak samopoczucie ? Dzidziusie dają czadu w brzuszkach, czy macie chwilkę wytchnienia? :)

U mnie tańce jakich mało, cały dzień czuje swoją Dzidzię i zastanawiam się, czy ona kiedykolwiek śpi/odpoczywa :) Chociaż bardzo mnie cieszy, że taka aktywna, przynajmniej się nie martwię, że coś nie halo. Heh są jakieś plusy pośladkowego usadowienia Córy - nie kopie boleśnie, nie uciska na dole, raz czasem uciśnie na nerw to wtedy staję na baczność ;)

Nasze Kochane 40-tygodniówki - jeszcze chwilka i już Wasze Pociechy będą z Wami ! Trzymam kciuki, żeby już się coś zaczęło dziać. Widzę, że pomysłów macie całą garść, jak te małe Szkraby zachęcić do wyjścia, więc powinno coś zaskoczyć, tego Wam życzę ;)
 
Widać Schaumy zgaga nie męczyła ;) Słodziak malutki!
Wiosenka, rany, to już trzy tygodnie siedzisz jak na szpilkach, co? Myślałam, że po odpadnięciu czopa to już hop-siup i na porodówkę.
Miałam dziś pójść obejrzeć oddział z położną, ale okazało się, ze trafiła ciężką zmianę i znów dupa. Chyba sama śmignę na oddział jak będę miała lepszy dzień,a z położną umówię się w przychodni na szybką rozmowę.

Orientujecie się, czy ze skierowaniem na ktg z prywatnej wizyty zostanie mi to badanie wykonane w szpitalu na fundusz? Czy będę musiała pościemniać, że coś mi doskwiera i martwię się o Maluszka? Mój pakiet ubezpieczeniowy niestety nie obejmuje ktg, a płacić kolejny raz mi się nie uśmiecha, zawsze na pieluszki bym miała :)
 
Mysle ze z prywatnego gabinetu nie uwzglednia ci na nfz

Malasowka i inne dziewczyny trzymajace za nas kciuki - dziekuje Wam raz jeszcze:)

Martita - na ktg bez skierowania to chyba dopiero w terminie porodu mozna sie stawic
 
Schauma ale on fajny :) i minka taka słodziutka :D

Ktg to też mi się wydaje że bez skierowania, no chociaż u mnie w prywatnej przychodni to akurat ktg też robią bo muszę się stawić przed następną wizytą
 
U mnie w szpitalu ktg robią od 38 tyg, no chyba, że coś się dzieje. umawiać się trzeba około tydzień wcześniej. Natomiast jak pójdziesz, powiesz, że np coś Cię nie pokoi, ze.ruchy są bardzo słabe itp to bez problemu zaraz powinni wykonać.
 
reklama
Malasowka witam

W którym tygodniu ciąży jesteś?ułożenie posladkowe czyli będziesz miała cc? Na kiedy termin?

Moja córeczka daje popalić ,czasem jak zasadzi kopniaka w zebra to aż podskakuje ułożona jest główka w.dół od 32 tygodnia i.chyba nóżki ma bardziej na prawa stronę, bo pp lewej prawie wcale nie czuje ruchów.
 
Do góry