reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

No ja dzisiaj rowniez zaczynam 40 tydzien i nic sie nie dzieje. Chyba trzeba bedzie wyprobowac sposob na Martite. Maz stwierdzil ze moglabym juz urodzic, to on by sobie od pracy odpoczal:-D
U nas dzisiaj rano bylo ponuro, potem wyszlo piekne sloneczko a potem byla burza. Teraz pada deszcz:hmm:
 
reklama
Widzicie jak to jest ? Jedne rodzą przed czasem a drugie maja problemy zeby nie przenosić.... Ja tez sie tego boje, bo ostatnio tak było.... A sie oczytal ze to sprawa genetyczna ale jakos sie nie sprawdza u mnie bo moja mama trójkę rodziła przed terminem, pierwsze dwa tygodnie , drugie tydzien a mnie miesiąc przed...
Ja mam wizytę we czwartek i tez zobaczymy co powie, skurcze mam ale niebolesne, nieregularne.... Jednego dnia kilka godzin, drugiego tylko kilka na dzień. Takze nic nowego
 
Klaczek Lusinda - to kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty. Oby wszystko bylo dobrze i po Waszej mysli:)

Moj to sobie moze marudzic a i tak termin wyznacze ja jaki bede chciala:p juz mi tak ciezko jak cholera, odliczam kazdy dzien, budze sie niezliczona ilosc razy, na plecach spac nie moge bo mi ciezko oddychac. Na boku bola biodra. Do tego zgaga. Rodzilam 7lat temu k jyz zapomnialam jaki ten ostatni miesiac jest okropny
 
Mikulinka, całe szczęście, że krwawienie ustąpiło. Jeszcze trochę trzeba wytrzymać :)

Polianna, właśnie ta waga najbardziej przeraża, ale może nie będzie tak źle, może jednak dziecko będzie drobniejsze niż to wynika z badań usg :)

Jeśli chodzi o skurcze, to ja w ogóle nic takiego u siebie nie rozpoznaję :/

Kciuki za jutrzejsze wizyty!
A dziewczynom przy końcówce życzę jeszcze trochę cierpliwości i wytrwałości :) oby wkrótce coś się ruszyło :)
 
Ja też jutro na wizytę się wybieram, już mam co tydzień także szybko minęło od ostatniej. Ciekawe jak u mnie sprawa wygląda...
Stymulacja sutków też pomaga przyspieszyć poród, wywołuje skurcze. Także dziewczyny w bezpiecznym terminie, mężów w obroty i niech pomagają :-D
 
Dobry wieczór :)

Czy są tu mamy , które mają planowane cc?
Zastanawiam, się jak to jest , w który tygodniu najczęsciej szpitale wykonują cięcie, czy czekają do akcji porodowej itp.

Może opowiem coś o sobie i odpowiem dlaczego pytam.

Obecnie jestem w 36 + 1 tyg ciązy , jest to moja druga ciąża.
Pierwsza zakończyła się nieplanowanym cięciem w sam dzień terminu w lipcu 2013 roku.
w następnym tygodniu idę do szpitala na Ktg i wtedy też będzie konsultacja z ginekologiem i klasyfikacja do porodu.
Jak można się domyślić ciągle chodzi mi to po głowie. Ciekawa jestem czy będą namawiać na poród sn , jeżeli jednak stwierdzą, żę ma byc do poród przez cc to jaki termin zaproponują.Termin z om oraz usg mam bardzo podobny , 25.04 i 28.04
 
Kciuki za jutrzejsze wizyty!

Jeszcze podobno polecaja chodzenie po schodach na wywolanie porodu ...

marzenka Ty sie biedna naczkekasz :(

renia a Ty masz jeszcze wizyte przed terminem?
 
reklama
Do góry